Türkiye

This War of Mine: The Little Ones, PC için onaylandı!

This War of Mine: The Little Ones, PC için onaylandı!

Mobil platform da unutulmadı.

Michał Drozdowski liderliğinde bağımsız oyun geliştirici firmalardan birisi olan 11 bit studios tarafından geliştirilerek 2014 yılının son çeyreğinde raflardaki yerini alan This War of Mine, farklı teması ile bizleri etkilemeyi başarmıştı. 1992-96 arasındaki Bosna Savaşı sırasında gerçekleşen Saraybosna Kuşatması’ndan esinlenerek geliştirilen yapıt, geçtiğimiz Ocak ayı içerisinde ise bir ek paket ile gündeme gelmişti.

thiswar
This War of Mine: The Little Ones isimli ek paket ile yetişkin insanların dışında, gerçekleşen savaşı ve o dönemde gelişen süreçleri bir çocuğun gözü ile deneyim etme fırsatını yakalamıştık. Yeni nesil konsollar için piyasaya sürülen paketin, bilgisayar ve mobil platformlar için ise çıkıp çıkmayacağı ayrı bir dedikodu olmuştu ki, geçtiğimiz sabah saatlerinde geliştirici ekip bu dedikodulara son verdi.

Twitter üzerinden yapılan görsel bir açıklama ile This War of Mine: The Little Ones ek paketinin, bilgisayar ve mobil platformlar için geliştirildiği duyuruldu. Ek paketin çıkış tarihine özgün detay verilmez iken; bizleri şimdiden heyecana sokmayı başardı.

thiswarofmine

Yorumlar (1)

Bir Cevap Yazın