The Walking Dead’in 3. sezonundan yeni bilgiler var!

The Walking Dead’in 3. sezonundan yeni bilgiler var!

Clementine'ı da göreceğiz.

Bu sene içerisinde çıkacağı duyurulan The Walking Dead‘in yeni sezonu hakkında, The Walking Dead serisinin yaratıcısı Robert Kirkman bazı detaylar paylaştı.

walkingdead2

“Telltale serisinin 3. sezonu, zaman çizelgesinin işleyişi bakımından benim için çok heyecan verici. Sezon 3 aslında şu anki çizgi romanlara çok yakın olacak ve yeni gelecek olan kitaplar, sezon 3 ile de kabaca aynı zaman diliminde yer alacak. İnsanların beklediklerini düşünmediğim bir çok harika ve heyecan verici şeyler geliyor.”

İlk iki sezondan tanıdığımız, 2. sezonun da baş rolünü üstlenen Clementine‘ın yeni sezonda da yer alacağını belirten Robert Kirkman, tam olarak nasıl bir rolde olacağını söylemese de bizim kontrolümüzde olmayacak gibi gözüküyor ancak karakter gelişimini görebilmek açısından oyuncuları sevindireceği kesin. Robert Kirkman konu hakkında şu sözleri söylüyor: “Clementine’a tekrar döneceğiz, yani şu an nerede olduğunu, neler yaptığını göreceğiz ki bu harika olacak.”

Yeni sezonun bir önceki sezona göre çizgi romanlar ile bağlantılarının daha fazla olacağından bahseden Robert Kirkman, yeni oyunun bu açıdan The Walking Dead: Michonne mini serisi ile benzerlik göstereceğini söyledi.

The Walking Dead‘in 3. sezonunun, 2016 yılında PC, Xbox One ve PlayStation 4 için çıkması bekleniyor ancak diğer bir çok platformda da yerini alması mümkün.

Yorumlar (1)

Bir Cevap Yazın