Walking Dead ekibine iki yeni üye katılıyor!

Walking Dead ekibine iki yeni üye katılıyor!

Haberde küçük bir cümle spoiler var uyarması bizden..

Bugün New York Comic-Con‘da Yvette Nicole‘un moderatörlüğünü yaptığı bir panel vardı. Konuklar ise, Andrew Lincoln (Rick), Chad Coleman (Tyreese), Lauren Cohan (Maggie), Steven Yeun (Glenn), Danai Gurira (Michonne), Norman Reedus (Daryl) ve Walking Dead yapımcısı ve yaratıcısı Robert Kirkman‘dı.  Panelde, dördüncü sezon tartışıldı ve ilk defa yayınlanan resmi bir ön izleme videosu yayınlandı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Stüdyodaki kalabalığın çığlıklarını tanımlamak gerçekten imkansız, çığlıklar, odadaki duygusal yoğunluk..

Panelde, setten bir takım şeyler vardı, “Kusura bakma, sen öldün” ve “İşte bu! Hala yaşıyorum” yemekleri gibi. Bu sırada bir kaç parça güncel haber de ortaya çıktı. Bunlardan en önemlisi, iki önemli karakterin Walking Dead ailesine katılacağıydı.

Ekibe ilk üye, soru cevap kısmında tanıtıldı, herkes zor, sıkı bir karakter istiyordu ve bu sezon izleyiciler Abraham ile tanışacak ve Southland dizisinden tanıdığımız aktör Michael Cudlitz tarafından canlandırılacak. Görüldüğü kadarıyla Abraham, sezona birazcık ateş katacak. Ek olarak, Josh McDermitt, bilim öğretmeni “Eugene” karakterini canlandıracak.

michaelcudlitzAyrıca bu sezon, Tyreese‘in hikayesinde daha diplere inilecek. (Bu cümlede spoiler var!!!) Lincoln, Carl karakterinin hikayesinin de daha yoğun anlatılacağını söyledi ve bu bölümün de 9. bölüm olacağını söyledi. Lincoln ayrıca, senaryodan bir parça okuduğunu ve dili tutulmuş bir şekilde kaldığını söyledi. Ardından hemen baş yapımcı Greg Nicotero‘yu aradığını söyleyen Lincoln, “Bir çok insanı üzeceğiz.” dedi. Fakat bunun için herhangi bir bölüm numarası söylemedi.

Ve işte Comic-Con Walking Dead dördüncü sezon videosu,

Bizi takip etmeye devam edin..

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.