Voidu’dan kaçırılmayacak fırsat!

Voidu’dan kaçırılmayacak fırsat!

Popüler oyunlar neredeyse sudan ucuz.

Voidu, dijital mağazasının kapılarını geçtiğimiz günlerde oyun severlere açmış ve yoğun ilgiyle karşılanmıştı. Türkiye’nin yenilikçi oyun dağıtım platformu Voidu bugünden itibaren geçerli olmak üzere, kullanıcılarına kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Yayınlandığı günden bu yana büyük ilgi gören ve sayısız ödüle layık görülen Borderlands 2, 21 Ağustos – 25 Ağustos tarihleri arasında Voidu’da sadece 1 TL’ye satışta olacak! Hayır, gözleriniz sizi yanıltmıyor, gerçekten de sadece bir Türk Lirasından bahsediyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

21+Ağustos+fb-reklam-banner

Ancak Voidu’nun sunduğu avantajlar bununla da sınırlı değil. Yine aynı tarihler arasında hem hikâyesi, hem oynanışı, hem de görselliğiyle 7’den 70’e tüm oyuncuların beğenisini kazanmış Bioshock Infinite, Voidu’da sadece 5 TL’ye satışta olacak! Bioshock Infinite aralarında 2013 IGN En İyi Shooter Ödülü, 2013 Hardcore Gamer En İyi Hikâye Ödülü ve 2014 BAFTA En İyi Müzik Ödülü’nün de yer aldığı pek çok ödüle sahip bir first person shooter.

Borderlands 2 ve Bioshock Infinite’in yanı sıra oyunseverler, yine 21 Ağustos – 25 Ağustos tarihleri arasında, yayınlandığı günden klasikler arasına giren Fahrenheit: Indigo Prophecy’nin 2015 tarihli yenilenmiş sürümü Fahrenheit: Indigo Prohecy Remastered’ı da 8 TL’ye alma şansına sahip olacaklar. Eşsiz hikâyesi ve farklı oynanış özellikleriyle unutulmaz bir deneyim sunan Fahrenheit, GameSpot tarafından “En İyi Hikâye” ve “En İyi Macera Oyunu” ödüllerine layık görülmüştü. Son olarak Borderlands: The Pre-Sequel, Voidu’da %50’nin üzerinde bir indirime girerek 4 gün boyunca 130 TL değil sadece 50 TL’ye satışta olacak! Tüm bu indirimlerle Voidu, oyunculara dört günlük bir yaz şenliği yaşatmayı hedefliyor.

Voidu açılmasıyla birlikte oyunseverlere sunduğu indirimlerle göz doldururken aynı zamanda 7/24 canlı destek vermeye başladığının müjdesini de veriyor. Dijital dağıtım platformları arasında bu yönüyle de bir ilke imza atan Voidu’ya bundan böyle oyunlarla ya da ödemelerle ilgili sorular ve sorunlar günün her saati iletilebilecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.