Voidu Yaz İndirimleri başladı!

Voidu Yaz İndirimleri başladı!

Steam indirimlerinde kaçırdığınız bir oyun var mı? Voidu'da indirimde olabilir!

Voidu yaz indirimleri hız kesmeden devam ediyor. Son yıla damga vurmuş isimlerle birlikte her arşivde bulunması gereken klasikleri buluşturan altmışın üzerinde oyunda %75’e varan indirimleri bu hafta sonu Voidu’da yakalayabilirsin.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

hb-07-15-haftasonu

Şeytan avı sevenler için online shooter DOOM (96 TL), post-apokaliptik dünyada halen yolumuzu bulmaya çalıştığımız Fallout 4 (90 TL), New York şehrini geri almak için direnişçilere katıldığımız Tom Clancy’s The Division (112 TL) ve yıkıcı taktiksel takım savaşları sunan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege (72 TL) en çok öne çıkan isimler. Geçtiğimiz yıla damga vurmuş bu müthiş oyunları hala oynamadıysanız Voidu’daki yaz fırsatları kaçmaz!

Kampanyadaki müthiş oyunlar bunlarla sınırlı değil! Watch_Dogs (27,20 TL), Dishonored (18 TL), Saints Row IV (9 TL), The Evil Within (30 TL), Quake IV (22 TL), The Elder Scrolls: Tamriel Unlimited (55 TL) ve Doom 3 (7,5 TL) Voidu Haftasonu Kampanyası’nda öne çıkan diğer isimler. Fallout, The Elder Scrolls, Quake ve Wolfenstein gibi ölümsüz serilerin efsane oyunlarını da Voidu Haftasonu Kampanyası’nda bulabilirsin. Voidu Haftasonu Kampanyası’nı görmek ve indirimlerden yararlanmak için buraya tıkla.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.