Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Vivendi, Ubisoft şirketinin peşini bırakabilir

Vivendi, Ubisoft şirketinin peşini bırakabilir

Vivendi, oyun sektöründe çok daha büyük bir yere sahip olmak istiyor. Ubisoft, onlar için yeterli olmayabilir.

Oldukça uzun zamandır Ubisoft şirketini ele geçirmek için uğraşan Vivendi, yakın bir zamanda bu uğraşından vazgeçebilir. Gameloft ekibinin patronu olan Stéphane Roussel, bu konu hakkındaki bir açıklamayı, Le Figaro sitesine verilen bir röportajda anlattı. Stéphane Roussel, Vivendi ekibinin, video oyunu sektöründe çok önemli ve büyük bir yere sahip olmak istediğini belirtti ve kendilerinin de buna göre oldukça küçük olduğunu söyledi. Ayrıca, Vivendi şirketinin gözünde durum, “Ya Ubisoft, ya hiç.” şeklinde değil. Yani, Ubisoft olmazsa, farklı şirketlere de yönelebilir Vivendi.

Vivendi, Ubisoft şirketinin peşini bırakabilir

Daha önce Ubisoft ekibinden Anne Blondel, Vivendi konusunda, “Ben, 20 senedir bu şirket ile çalışıyorum ve 30 senedir neden böyle başarılı olabildiğimizi çok iyi biliyorum. Bu başarımızın en büyük nedeni, bağımsız olabilmemiz. Mesela, satışlar konusunda çoğu zaman risk alıyoruz. Bunların en büyük örneği, The Crew idi. The Crew, şirket için büyük bir riskti. Aynı şey, Child of Light, Valiant Hearts gibi oyunlar için de geçerli. Eğer, herhangi birisi bizim elimizden bağımsızlığımızı alırsa, şirket içerisindeki hiçbir şey, bugünkü gibi olmayacaktır.” demişti. Bizce, kendileri oldukça haklı. Umuyoruz ki Vivendi, Ubisoft şirketinde önemli bir yere sahip olamaz.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi Counter-Strike oyunları yazımıza, en iyi Call of Duty oyunları yazımıza, en iyi GTA oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın