Venatores takımı, WESG’den diskalifiye edildi

Venatores takımı, WESG’den diskalifiye edildi

Hak ettiler mi dersiniz?

Venatores, WESG‘den diskalifiye edildi. Hemen peşin peşin haberi verip, detaylarına sonra geçelim istedik bu sefer de. Sebebini soracak olursanız da, Patryk “Patitek” Fabrowski‘nin eski bir hesabında ve cidden uzun bir zaman önce, 15 yaş civarındayken VAC tarafından cezalandırılmış olması. Durum böyle olunca da, ne yazık ki Patryk “Patitek” Fabrowski‘nin takımı olan Venatores, Avrupa elemelerinden diskalifiye oldu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Venatores takımı, WESG'den diskalifiye edildi

Venatores ekibi, WESG Polonya elemelerinde bayağı bir ses getirmişti. Bölgelerindeki en iyi takım olan Virtus.pro‘yu yenmiş ve başarılar elde etmiş, Barselona‘da gerçekleşecek olan turnuvaya katılmaya hak kazanmışlardı. Fakat, ne yazık ki Patryk “Patitek” Fabrowski‘nin 950 civarı gün, yani 3 yıl kadar önceki bir hesabında almış olduğu VAC cezası yüzünden, ekibin bütün hayalleri suya düştü. Peki, sizce bu cezayı hak ettiler mi? Yıllar önce yapmış bir hata, fakat eminiz ki hayatı Counter-Strike serisi ile geçmekte olan her oyuncu, oyunculuk hayatının bir aşamasında hile yapayı denemiştir.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın