Menü
https://leadergamer.com.tr/portal-2-cok-guzel-gozukuyor/
7 Mart 2010 23:49

Vanquish, Oyun Bilgileri ve Yeni Oyuniçi Görüntüler

SEGA sonunda oyunun detaylarını açıkladı, Platinium Games’le ortak yapılan oyundan yeni oyuniçi ekran görüntüleri yayınlandı. Vanquish’in 3rd Person Shooting oyunu olacağı doğrulandı. Hikayede, gelecek zamanda […]


SEGA sonunda oyunun detaylarını açıkladı, Platinium Games’le ortak yapılan oyundan yeni oyuniçi ekran görüntüleri yayınlandı.
Vanquish’in 3rd Person Shooting oyunu olacağı doğrulandı. Hikayede, gelecek zamanda Amerika ve Rusya’nın tükenen kaynaklar için birbiriyle yaptığı savaş içindeyiz. Amerikalılar’ın, uzay istasyonları yardımıyla güneş enerjisini kullanma gibi bir planı var fakat Rusya bu uzay istasyonlarını ele geçiriyor ve ortalık kızışıyor.

Herkes Rusların enerjiye el koyacağını düşünürken Rusya’nın asıl planı ortaya çıkıyor: UZAY İSTASYONLARINI KULLANARAK SAN FRANSISCO’YU YERLE BİR ETMEK. Doğal olarak Amerika çok büyük bir tepki gösteriyor ve Ruslar New York’a da saldırmadan bir an önce uzay istasyonunu ele geçirme planlarına başlıyor.

Karakterimizin adı Sam. Üstünde demirden yapılma özel bir zırh var. Açıkçası bu zırh bana, az da olsa, Crysis’deki zırhımızı anımsattı.

İşte hikayemiz bu. Sam’i Rusların robotlarını öldürmek ve uzay istasyonunu geri almak için kullanıyoruz. Umarız heyecanlı ve sürükleyici bir oyun olur.

Gökhan GIRGIN Editör