Vampyr, 14 dakikalık muhteşem bir oynanış videosuyla karşımızda

Vampyr, 14 dakikalık muhteşem bir oynanış videosuyla karşımızda

Oyunun hikayesi ve mekanikleri ortaya çıkıyor.

Dontnod Entertainment’ın oyunları, bizleri her zaman etkilemiştir. Tabii ki vaat edilen içerikleri veya sistemleri bulamadığımız da oldu, lakin oyunların hikayesi ve oynanışı; kalbimizi çalmaya yetti. Life is Strange’in geliştiricilerinin yepyeni oyunu Vampyr’den, 14 dakikalık muhteşem bir oynanış videosu geldi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

İspanyol Gribi’nin iyice etkisini göstermeye başladığı, 1920’lerin Londra’sında geçen oyun; gerçekten yaşanan olaylara da yer veriyor. Jonathan E. Reid adında vampir bir doktoru canlandırdığımız Vampyr’in oynanış videosu, karakterimizin yetenekleri hakkında detaylar içeriyor. Jonathan’ın, herhangi birinin kanının kalitesini sezebildiğini ve hastalık olup olmadığını anlayabildiğini öğreniyoruz. Ayrıca, insanların konuşmalarını dinleyerek; yeni ipuçları elde etmek de bizim elimizde.

Kan emici çatışmaları da görebildiğimiz video, oyunun savaş sistemi hakkında da pek çok bilgi veriyor. Etrafta palalar sallanırken, kurbanlarınızın kemiklerini kırmak hoş hissettirecektir. Öldürdüğünüz her karakterin, oyunun dünyasını etkileyeceği Vampyr; 2017 yılında çıkış yapacak. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında oynayabileceğiniz oyun, gerçekten ilginç bir deneyim yaşatacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (1)

Bir Cevap Yazın