Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Ferhat Can Koyuncu, Editör Yazım tarihi: 07.07.2021

Vampire The Masquerade serisinin üçüncü oyununa kavuşmayı bekleyenlere kötü bir haberimiz var. Geliştirici Big Bad Wolf Studio ve yayıncı Nacon, 2019 yılında serinin 3. Oyunu duyurulmuş ve 2021 yılında çıkış yapması planlanmıştı. Ancak Vampire The Masquerade Swansong ertelendi. Erteleme haberleriyle birlikte Big Bad Wolf Studio, Galeb adlı yeni bir karakteri tanıtan oyun için yepyeni bir fragman yayımladı aşağıdan yeni fragmanı izleyebilirsiniz.

Vampire The Masquerade Swansong 2022 yılına ertelendi

Erteleme haberiyle birlikte Big Bad Wolf Studio, Galeb adında yeni bir karakteri gösterdi. Galeb, Boston şehrinde yaşayan en eski ve korkulan vampirlerden biri yıllar içinde büyük güç ve servet elde eden Galeb, kaybettiği ya da belki de hiç sahip olmadığı bir şeyi istemeye bırakılır. Vampire The Masquerade Swansong’un iç içe geçmiş hikayeleri Boston şehrinin kaderini belirleyecek oynanabilir üç karakterden biri olacak. Boston’da geçeceği ortaya çıkarken oyunun anlatacağı hikaye hakkında fazla bir şey bilinmiyor.

Elbette Vampire The Masquerade Swansong, World of Darkness evreninde gelecek olan tek oyun değil. Vampire The Masquerade evreninde geçen, oynaması ücretsiz bir Battle Royale olan Bloodhunt şu anda Kapalı Alfa’da ve bu yıl içinde çıkması bekleniyor. Vampire The Masquerade Swansong, Şubat 2022 tarihinde PS4, PS5, Xbox Series X|S, Xbox One, Switch ve PC için çıkacak. Son olarak beklenen oyun PC için sadece Epic Games platformunda mevcut olacağını belirtmekte fayda var.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.