Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 23.02.2021

Paradox Interactive ekibinin ellerinden merakla beklemekte olduğumuz Vampire The Masquerade Bloodlines 2 hakkında kötü haberler var. Verilen bilgilere göre Vampire The Masquerade Bloodlines 2 çıkış tarihi yine ertelendi. Daha da kötüsü ise, Vampire The Masquerade Bloodlines 2 ne zaman çıkacak belli bile değil. Çünkü net bir çıkış tarihi verilmedi. Bunun da arkasında yine hoş olmayan sebepler yatıyor.

Vampire The Masquerade Bloodlines 2 çıkış tarihi belirsiz ertelendi

Paradox Interactive, “Hardsuit Labs’ın Bloodlines 2’nin geliştirilmesine artık öncülük etmeyeceğine dair zor bir karar verdik. Bu, aynı zamanda daha önce planlandığı şekilde 2021’de piyasaya sürmeyeceğimiz anlamına da geliyor. Şu anda yeni bir çıkış tarihi bildiremediğimizden, şimdilik ön siparişleri kabul etmeyi bırakmaya karar verdik. Bu oyun bizim için çok önemli ve başından beri iddialı bir proje oldu. Hedeflerimize ulaşmak için, bir değişikliğin gerekli olduğu ve sonuç olarak daha fazla geliştirme süresinin gerekli olduğu sonucuna vardık.” dedi. Yani, Hardsuit Labs oyunu geliştirmeyecek artık.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.