Valve’den, Half Life 3’e mesaj olarak anlaşılan güncelleme!

Valve’den, Half Life 3’e mesaj olarak anlaşılan güncelleme!

Half Life 3 için Yanlış Alarm!

Internet dün, Half Life 2’ye gelen gizemli güncellemeden sonra, çalkalandı. Bu güncelleme, oyunu tamamen berbat etti, sesleri tamamen Kore seslerine dönüştürdü.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Doğal olarak, çoğu oyuncu, Valve‘nin son tweetinden sonra, PC Gamer dergisinde yayınlanan bir ipucu sonrasında, Valve’nin Half Life 3 için bir gizli mesaj verdiğini düşündü, ama malesef ortada düşünüldüğü gibi bir mesaj yoktu.

Valve’nin Korece mesajı, hiç bir gizli mesaj iletmiyordu. PC Gamer’da, dergideki resmin şakadan başka bir şey olmadığını kabul etti. Ve Valve’den Marc Laidlaw, güncellemenin, Valve’nin yapması gereken bir temizlik olarak görülmesi gerektiğini belirtti.

half-life-3-leadergamerOlaya en başından başlayalım, güncelleme, Half Life 2’nin Kore versiyonu için çıktı. Malesef, Valve, işleri berbat etti, ve güncelleme, tüm versiyonları etkiledi.

Daha sonra Valve bu tweeti attı. “UYARI: En son HL2 güncellemesinde, bir kaç sorun bulunmakta. Bu sorunları çözmeye çalışıyoruz, güncellemeyi şimdilik durdurabilirsiniz.”

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ve Half Life 2’de gerçekten de Korece, “beklenmeyen sonuçlara hazırlanın” yazıyordu.

Daha sonra, NeoGAF üyeleri, PC Gamer’daki bu resmi buldular. Resme göre, PC Gamer, Valve’nin, Ağustos çalışmaları ile ilgili ilginç haberleri olabilir, ve biz de Half Life 3 ile ilgili mesajlar alabiliriz.

Tüm her şey gizli bir mesajı işaret ediyordu, fakat durum öyle değilmiş. PC Gamer’dan Chris Thursten, resmin, şakadan ibaret olduğunu açıkladı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

“PC Gamer’a yazdığım şaka, GAF üyeleri tarafından HL3 kanıtı olarak gösterilmiş.”

Daha sonra, Valve’den Marc Laidlaw, NeoGAF üyelerine, “Dmax3901” güncellemesinin, heyecanlanacak bir tarafı olmadığını söyledi.

“Böyle güncellemeler, basit, temizlik amacıyla yapılıyor. Herhangi bir yere çekilmemeli.”

Yani, gördüğünüz gibi, Half Life 3 için herhangi bir mesaj yok, heyecanlanacak bir şey de yok. Yanlış Alarm!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bizi takip etmeye devam edin..

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.