Valve tarafından yeni bir oyun duyuruldu

Valve tarafından yeni bir oyun duyuruldu

Hayır, Half-Life 3 değil.

Geride bıraktığımız birkaç sene içerisinde birçok yeni Valve oyununun sızdırma bilgilerini almıştık. Mesela, yeni bir Portal oyunu, Left 4 Dead 3, yeni bir Counter-Strike oyunu veya Counter-Strike: Global Offensive için oyun motoru değişikliği, aldığımız bu söylentilerin sadece yarısıydı. Tabii bir de klasik efsanemiz olan Half-Life 3 var. Peki, bunları niye söylüyoruz? Çünkü Valve, uzun bir aradan sonra yeni bir video oyununu duyurdu. Fakat duyurulan bu oyun, yukarıda okuduğunuz hiçbir oyun değildi. Çünkü Valve, Dota evreninde geçen bir kart oyunu duyurdu. Evet, kart oyunu. Sindirebilmeniz için tekrarlıyoruz: Yeni bir kart oyunu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Valve tarafından yeni bir oyun duyuruldu

Artifact isimli bu kart oyunu içerisinde 3 farklı sınır bulunuyor. Oyun içerisinde 5 farklı karakteri kontrol edebiliyorsunuz ve bu karakterlere, altın ile alacağınız kartları ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca bu karakterlerin özel yetenekleri de bulunuyor. Bahsettiğimiz bu oyun, çıkışını 2018 senesinde gerçekleştirecek. Henüz elimizde daha fazla detay bulunmasa da, bu oyunun Dota 2 oyununun bir kart versiyonu olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Eğer dilerseniz, hayal kırıklığınızı da yorumları kullanarak atmayı deneyebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın