Valve, birçok Half-Life 3 yapmış fakat hepsi fiyasko olmuş

Valve, birçok Half-Life 3 yapmış fakat hepsi fiyasko olmuş

Görünüşe göre birçok Half-Life 3 olmuş.

En son yeni bir Half-Life serisinden oyun çıktığında, tarihler 10 Ekim 2007’yi gösteriyordu. Oyunculara Valve tarafından sunulan son şaheser, Half-Life 2: Episode Two‘dan beri herhangi bir Half-Life ile karşılaşmadık. Birçok söylentiler oldu ve yapımcıların eklemeyi çok sevdiği sırlar oldu, umutlandık, hayaller kurduk “Ulan, Half-Life 3 gelecek gibi… Gelirse kesin böyle bir şey olur!” diye ama hep suya düştü tüm umutlar ve hayaller. Yıl olmuş 2017, hala o oyun ortada yok

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Half-Life 3 Valve

Henüz bir Half-Life 3 yok, fakat bu Valve’ın böyle bir oyun üzerinde çalışmadığı anlamına gelmiyor. Adamlar çabalamış, küçük küçük gruplar halinde farklı türlerde prototipler üretmiş. Bu prototipler arasında gerçek zamanlı strateji ve macera-aksiyon oyunları dahi olmuş. Game Informer’dan Andrew Reiner’a göre, bu oyunun konusunu baz alan birçok oyun yapılmış küçük gruplar tarafından, fakat hiçbiri prototip olma aşamasından öteye gidememiş.

Andrew Reiner, 6 Ocak 2017’de YouTube’da yayımlanan konuşması esnasında, “Bana gerçekten doğru bilgiler veren bir geliştirici ile konuştum ve bana bunların tam bir fiyasko olduğunu söyledi. O kadar farklı 4-5 kişilik grupların üzerinde çalıştığı prototipler olmuş ama hiç biri ötesine geçememiş ama ilerledikleri yollardan 2 tanesi varmış ki ve sizle dalga geçmiyorum, bu görünüşe göre gerçekten olmuş bir şey, bir tanesi gerçek zamanlı strateji olan bir oyun ve diğeri ise gerçek aktörler bulunan ve yeni bir tür gerçek aktörlü macera aksiyon olacakmış. Night Trap‘a benzeyen ama daha gelişmiş.” dedi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın