Menü
https://leadergamer.com.tr/steam-indirimlerinin-tarihleri/
Gabe Newell 22 Ekim 2017 8:41

Valve CEO’su Gabe Newell, Amerika’nın en zengin ilk 100’ünde

Gabe Newell’in serveti dudak uçuklatıyor.


Valve ismini duymayan yoktur elbette. Steam gibi büyük ve müthiş bir dijital oyun kütüphanesini günümüzde onca insan kullanıyorken, bilmemek imkansız gibi bir şey olsa gerek. Hele, Half-Life, Counter-Strike gibi yapımların arkasında bulunmalarından bahsetmeye bile gerek yok gibi. İşte bu Valve ekibinin CEO koltuğunda oturan Gabe Newell, en sonunda Amerika’nın en zengin ilk 100 isminden biri olmayı başardı.

Valve Gabe Newell

Ciddi anlamda büyük bir başarıdan bahsediyoruz. Sonuçta, Amerika gibi bir devletin ilk 100 zengininden bir tanesi olmak, kolay bir iş değil. Gabe Newell, bu başarısını da 5.5 milyar dolarlık değerine borçlu. Forbes tarafından yapılan tahminlere göre Gabe Newell‘in 5.5 milyar doları bulunuyor ve bu para da onu Amerika’daki en zengin 97. kişi yapıyor. Artık bir zahmet Half-Life 3, Left 4 Dead 3 ya da Half-Life 2: Episode 3 falan gelsin lütfen. Duy sesimizi, ey Amerika’nın en zengin 97. kişisi, duy!

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör