Valve ekibinin yeni oyunu ortaya çıktı

Valve ekibinin yeni oyunu ortaya çıktı

Bu oyun, fantastik bir evrende geçen, 4 kişili eşli oyuncu temelli bir yapıta benziyor.

Half-Life, Left 4 Dead, Dota ve tabii ki Steam ile tanınan Valve, uzun zamandır kendilerine ait, orijinal bir video oyunu ile oyuncuların karşısına çıkmıyordu. Oyuncuların en çok istediği orijinal oyunlar ise Half-Life 3, Left 4 Dead 3 veya Portal 2 idi. Fakat ortaya yeni çıkan konsept tasarımlara göre Valve, bu oyunlardan hiçbirini düşünmüyor. Çünkü Valve ekibinin ortaya çıkan yeni oyunu, fantastik bir evrende geçen, 4 kişili eşli oyuncu temelli bir video oyununa benziyor. Bir macera oyunu olduğu söylenen bu yapıtın konsept tasarımları, şirketin içerisindeki bir araştırma projesi için yapıldığı söyleniyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Valve ekibinin yeni oyunu ortaya çıktı

Bahsettiğimiz bu oyunun konsept tasarımlarına hemen yukarıdan ve aşağıdan sizler de göz atabilirsiniz. Fakat bu noktada bir şey söylemek gerekiyor: Konsept tasarımları ortaya çıkan bu macera oyunu muhtemelen rafa kaldırılmış olabilir. Bunun sebebi ise Dota 2 oyununun aktif olarak desteklenmesi ve tabii ki Artifact isimli yeni Valve oyunu. Yine de net olarak hiçbir şey bilinmiyor. Bakarsınız bu oyun, araştırma aşamasını geçmiştir ve yavaş yavaş geliştiriliyordur. Kim bilir?

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.