Valve ekibinin kart oyunu Artifact için çıkış tarihi verildi

Valve ekibinin kart oyunu Artifact için çıkış tarihi verildi

iOS ve Android sürümleri için de tarih verildi.

Valve ekibi, bir süredir bizlere nedense oyun sunmuyordu. Her ne kadar büyük bir oyuncu kitlesi tarafından merakla ve büyük bir ilgi ile Half-Life 3, Half-Life 2 Episode 3, Left 4 Dead 3 gibi oyunlar istense de, bir türlü o sevindirici haberi alamıyorduk. Aslında, hala alabilmiş değiliz. Çünkü, böyle bir haber beklerken, bir kart oyunu ile karşılaştık. Artifact adındaki bu kart oyunu için, bir de çıkış tarihi verildi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Valve ekibinin kart oyunu Artifact için çıkış tarihi verildi

Valve, Artifact için bir çıkış tarihi verdi

Artifact, Dota 2’daki dünya ile alakalı elementler içeren bir kart oyunu. Alışageldiğimiz kart oyunlarından farklı olarak, koridor mantığını bulunduracak. Tıpkı, Dota 2’da olduğu gibi. Her bir koridor da, en sonunda bir kule ile korunuyor olacak. Her koridorun kendine ayrı yerleri bulunuyor. Hangi oyuncu, 3 kuleden 2’sini yıkmayı başarırsa, zaferi elde etmiş olacak.

Haberimiz içerisinde bulunan görsel, Valve ekibinin Artifact oyunu için paylaşıldı. Paylaşılan görselde verilen bilgilere göre oyun, biz oyuncuların huzuruna 28 Kasım 2018 tarihinde sunulacak. Tabii, bu tarihte oyunun sadece PC, MAC ve Linux sürümleri çıkacak. 2019 yılı içerisinde de, oyunun Android ve iOS sürümleri ile karşılaşacağız. Kart oyunları ile ne kadar alakalısınız bilmiyoruz ama açıkçasını soracak olursanız, Valve ekibinden zehir olsa yiyebilirmişiz gibi hissediyoruz. Bakalım, nasıl bir yapım ile karşılaşacağız?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.