Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 30.06.2020

Son zamanlarda tüm dünyada oldukça ilgi gören Riot Games ‘in çıkarttığı oynaması ücretsiz FPS oyunu Valorant kapalı betadan çıktıktan sonra tüm oyuncularla buluştu. Oyunda yeni görünen hatalardan biri de Sürüm Uyumsuzluğu hatası, oyuncuların çoğu bu hatadan sıkılmış durumda aslında kolay bir şekilde çözülebilir fakat bilmeyenler için tekrardan biz anlatacağız. Bu yazımızda sizlere Valorant sürüm uyumsuzluğu hatasının çözümünü göstereceğiz.

Valorant sistem gereksinimleri

Valorant isim değiştirme

Valorant Sürüm Uyumsuzluğu Hatası Çözümü

Valorant’ta bu hatayı alan çoğu kişi ekran kartı sürümlerinden dolayı alırlar. Ekran kartı sürücünüzün güncel olmayışından dolayı bu hatayı alabilirsiniz, çözmeniz çok basittir. Aşağıda verdiğimiz gibi bir hata ile karşılaşıyorsanız çözümünü de o görselin altında paylaştık.

valorant sürüm uyumsuzluğu hatası

Yukarıda gördüğünüz gibi bir hata ile karşılaşıyorsanız yapmanız gereken basittir. Sizin ekran kartı sürümünüzün 342.01 olduğunu söylüyor fakat önerilen sürümün 398.36 olduğunu da yazıyor. Ekran kartı sürümünüzü o yazan sürüme güncellemeniz gerekiyor bu sayede çözüme ulaşabilirsiniz, ekran kartı sürümlerini hangi marka kullanıyorsanız onların resmi internet sitelerinden yükleyebilirsiniz.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.