Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 04.08.2020

Valorant‘ta rekabetçi modu açıldıktan sonra bütün oyuncular rekabetçi modunda oldukça fazla oyunlar oynadı. League of Legends oynayanlar bilir ki her sezonda ranklar sıfırlanır, peki Valorant’ta ranklar sıfırlanacak mı? Valorant ranklar ne zaman sıfırlanacak? Bu yazımızda bunlar hakkında sizlere bildiğimiz şeyleri söyleyeceğiz.

Valorant sistem gereksinimleri

Valorant isim değiştirme

Valorant Ranklar Ne Zaman Sıfırlanacak?

Son günlerde çoğu oyuncu bunun hakkında araştırma yaptığı için oldukça gündem oldu ve herkeste merak ediyor. League of Legends’ta olduğu gibi Valorant’ta da ranklar sıfırlanacak. Ne zaman sıfırlanacağı ise Riot Games tarafından Kıvılcım 1‘in bitmesi ile beraber olacağı söylendi. Ranklar sıfırlandıktan sonra tabii ki de elonuz kalacak. İlk sezon bittikten sonra ikinci sezona geçen sezondaki elonuzla girersiniz ve ona göre rakiplerle eşleşirsiniz. Her sezon böyle devam edecek siz de ranklarınızı bunu düşünerek yükseltebilirsiniz.

Valorant rank sistemi nasıl işliyor merak ediyorsanız yazımıza bakabilirsiniz.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.