Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 30.05.2020

Valorant oyununun beta sürümü kapalı olabilir fakat bizce artık kapalı olmaktan yavaş yavaş çıktı. Çünkü oyuna bir günde yaklaşık 3 milyon kişi giriyor. Twitch‘de anahtarları bütün yayıncılara da vermesi bu işin modasının geçtiğini gösteriyor.

Beta diğer büyük sayılardan da sorumluydu. Twitch izleyicileri yaklaşık 430 milyon saatini diğer yayıncıları izleyerek geçirdiler. Üstelik bu saatin 34 milyonu tek bir günden oluşuyor. Bir süre de Valorant Twitch’te 1.7 milyonla zirveyi görmüştü.

CS:GO, Valorant’ın en yakın rakibi olarak görülüyor. CS:GO’da popülerliğini düşürmüş değil. Oyunun lansmanından 8 yıl sonra 1 milyon eşzamanlı oyuncu rekorunu kırdı. Sürekli olarak Steam‘de en çok oyunlardan birisi oluyor. Bazen de en üst sırada yer alıyor. Valorant şu anda büyük sayılar çizebilir fakat önemli olan bunun devamlılığını sağlamaktır.

Valorant’ın kapalı beta sürümü dün sona erdi. Oyun 2 Haziran tarihinde çıkacak ve oyundaki her şeyiniz sıfırlanacak. Artık oyunu tam sürümde oynayacaksınız. Valorant’ın sistem gereksinimlerine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.