Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 13.08.2020

Son zamanlarda tüm dünyada oldukça ilgi gören Riot Games ‘in çıkarttığı oynaması ücretsiz FPS oyunu Valorant kapalı betadan çıktıktan sonra tüm oyuncularla buluştu. Oyunu oynayan çoğu kişi sol at taraftan sohbeti kullanıyor veya ihtiyaç duyuyor. Sohbet kısmına yazmak için Enter tuşuna basmanız yetiyor daha sonrasında istediğinizi yazıp (argo kelimeler hariç) tekrar Enter tuşuna basıp gönderebilirsiniz. Bunu yaparsanız gönderdiğiniz yazıları sadece takım arkadaşlarınız görebilir, peki herkese nasıl yazacağız? Bu yazımızda sizlere Valorant herkese yazma nasıl olur, herkese nasıl yazılır onu göstereceğiz.

Valorant sistem gereksinimleri

Valorant isim değiştirme

Valorant Herkese Yazma – Herkese Nasıl Yazılır?

Yukarıda belirttiğimiz gibi yaparsanız eğer yazdıklarınızı sadece takım arkadaşlarınız görebilir fakat tabii ki herkese de yazabilirsiniz. League of Legends oynayanlar herkese nasıl yazılabileceğini biliyordur çünkü aynı kısayol burada da var. Aşağıda size vermiş olduğumuz tuşlara basmanız halinde sohbet kısmı herkes olarak değişecektir ve sizde herkese yazabileceksiniz. Sadece bir kere yazmanız yetmiyor herkese yazarken her seferinde aynı şeyi yapmanız gerekiyor.

  • Shift + Enter

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.