Valheim için yeni doku paketleri yayımlandı

Valheim için yeni doku paketleri yayımlandı

Her zamankinden bile daha güzel oldu.

Iron Gate Studio tarafından geliştirilen Valheim oyunu için 4K ve 8K görüntülerin de mevcut olduğu yeni doku paketleri yayımlandı. Yapımında Viking kültüründen esinlenilmiş olan, keşfetme ve hayatta kalmaya dayalı oyun 2 Şubat 2021 tarihinde çıkmıştı. Oyun, henüz erken erişimde ve Microsoft Windows ve Linux işletim sistemlerine sahip bilgisayarlarda oynanabiliyor. Willybach adındaki bir yazılımcı tarafından yayımlanan doku paketi, birkaç eksik dışında, gerçekten güzel görünüyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Valheim yeni doku paketleri sayesinde her zamankinden bile daha güzel

Willybach, Valheim için yayımladığı son HD doku paketlerinde 4K ve 8K görüntüler de bulunduruyor. Bununla beraber, daha düşük performans gösteren bilgisayarlar için de üç tane daha doku paketi yayımlandı. Bu doku paketi, oyunun orijinal halindeki doku paketinin yapay zeka ile elden geçirilerek cilalanıp parlatılmasıyla oluşuyor. Çoğu biyom, yapı, silah, alet ve yaratıkların yarısı bu doku paketinin içinde bulunuyor. Pakette bulunmayanlar ise okyanus ve dağ biyomları, zırhlar ve bazı yaratıklar ile hayvanlar.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Oyunu en yüksek kalitede oynadığınız takdirde arazileri 8K çözünürlükte görebileceksiniz. Aynı zamanda arazideki çukur veya tümsek gibi arazinin düzlüğünü bozan yerleri, gemileri, büyük kayaları ve oyuncudan büyük olan diğer bütün objeleri 4K görüntüleyebileceksiniz. Doku paketini indireceğiniz sayfada, versiyonların diğer detaylarını görebilirsiniz. Doku paketini de buradan indirebilirsiniz.

Tek başınıza veya en fazla on kişilik arkadaş grubunuzla beraber girip maceradan maceraya koşabileceğiniz bu oyunun erken erişim halinde bile bu kadar ilgi görüp sevilmesi gerçekten sevindirici bir haber. Yapımcıların senenin başında bu sene sık sık güncelleme geleceğinin duyurusunu yapmasıyla çıktığı zamanki başarısını bütün seneye yaymak istediklerinin sinyalini vermişlerdi. Umarız, oyunun tam sürümüne de çok bir zaman kalmamıştır.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.