Vahşi batı temalı Sky Noon ile tanışın

Vahşi batı temalı Sky Noon ile tanışın

Oyun için güzel bir fragman da paylaşıldı.

Vahşi batı temasına sahip çok fazla oyun çıkmıyor günümüzde. Çıksa bile herkes oynayamıyor ne yazık ki. Bu konu için en güzel örneklerden biri olarak, Red Dead Redemption serisinin 2. oyunu olan Red Dead Redemption 2 gösterilebilir. Oyunu zaten PC oyuncuları ne yazık ki oynayamayacak. Elbette tek sorun bu da değil. Geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan ön sipariş bilgileri, bizlerin dudaklarını fazlasıyla uçurmayı başardı. Durum böyle olunca da, oyuncular olarak ister istemez alternatifler arar olduk. Bu haberimize konuk olan Sky Noon da, tam olarak bu konuda yardımımıza koşuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Vahşi batı temalı Sky Noon ile tanışın

Sky Noon, renkli bir vahşi batı teması ile karşımıza çıkıyor

Haberimize konuk olan Sky Noon, alternatif bir evrende geçiyor. Gönüllü askerler için veya kartel için çalışan biri olacağız. Tabii, bu seçim tamamen bize ait. Seçimimize bağlı olarak, katıldığımız ekibin çıkarına işler yapacağız. Oyunda bizleri bir can barı ya da mermi beklemiyor. Tam olarak nasıl bir oynanışın bizleri karşılayacağını merak edenler için, haberimizin en sonuna Sky Noon oynanışını gösteren resmi fragmanı da ekledik.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

İşin daha da iyi yanı, oyunun Steam platformundaki fiyatı da fazlasıyla uygun. Henüz erken erişim aşamasında bulunan Sky Noon, normalde 25 TL’lik bir fiyat etiketine sahip fakat haberimizi sizlerle paylaştığımız an itibari ile %10 indirim ile 22,50 TL’ye düşmüş durumda. Promosyonun bitiş tarihi işe 21 Haziran 2018. Yani, elinizi biraz çabuk tutmak isteyebilirsiniz. Tabii, aynı zamanda daha büyük bir indirim de bekleyebilirsiniz, tamamen size kalmış.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.