Utomik, yepyeni Star Wars oyunlarına kavuştu

Utomik, yepyeni Star Wars oyunlarına kavuştu

Utomik ile saniyeler içerisinde, bazen de tek bir tık ile istediğiniz oyunu oynayabileceksiniz.

Eğer sadece saniyeler içerisinde bir oyunu indirip, sadece küçük bir ücret ödeyerek oynamak istiyorsanız, Utomik isimli sistem sizlerin en iyi ilacınız olabilir. Kütüphanesinde 450’den fazla oyuna sahip olan bu sınırsız oyun sistemi, bahsettiğimiz hemen oynama özelliğini de, PlayStation Now sisteminde olduğu gibi, yayın özelliği ile çalışmıyor. Oyunun çok küçük bir kısmını, diğer sistemlere göre 100 kat daha hızlı bir şekilde indiriyorsunuz ve siz oyunu oynarken, arkada oyun inmeye devam ediyor. Böylece saniyeler içinde, istediğiniz oyuna başlıyorsunuz ve oyun deneyiminiz hiçbir zaman yarıda kalmıyor. Peki, bu sistem ne kadar? Utomik yapımcılarının yeni açıklamaları ile öğrenmiş olduk ki, bu sistem artık bir aile planına sahip. Bu aile planı sayesinde kendiniz de dahil olmak üzere, 4 kişiyi sadece 10 dolar fiyat etiketi ile sisteme dahil edebiliyorsunuz. Ayrıca bu sistemde bayağı bir Star Wars oyunu bulunuyor. Gelin bu konulardan daha detaylı bahsedelim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Utomik, yepyeni Star Wars oyunlarına kavuştu

Öncelikle Utomik aile planından bahsedelim. Normalde, ilk 14 gün ücretsiz deneme sürecine sahip olan bu sınırsız oyun sistemi, artık aile planı sunuyor sizlere. Bu plan ile kendimiz de dahil 4 kişiyi, sadece aylık 10 dolara, bu sisteme üye yapabiliyorsunuz. 4 kişinin de kendine ait profili, ilerleyiş kayıtları bulunuyor. Ayrıca bu 4 üye, sınırsız bir şekilde aynı oyunu, aynı anda da oynayabiliyor. Yani, eğer aileniz veya arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli oyunlar oynamak istiyorsanız, Utomik aile planı tam size hitap ediyor. Hem de oldukça uygun fiyat etiketi ile.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Eğer arkadaşlarınız ve aileniz ile bu sistemde ne oynayacağınızı düşünüyorsanız, bu soruya olan cevabımız: Star Wars oyunları. Şu an sisteminde 450’den fazla oyun bulunduran Utomik, bu zengin kütüphanesine birçok Star Wars oyunu kattı. Bu oyunlardan birkaçı ise LEGO Star Wars – The Complete Saga, Star Wars: The Force Unleashed Ultimate Sith Edition, STAR WARS: Knights of the Old Republic, Star Wars: Empire at War ve Star Wars Battlefront II. Üstelik tüm bu oyunlar için, kütüphanedeki 450 oyundan bahsediyoruz, çıkmış olan tüm ek içerikler de sistem içerisinde bulunuyor. Yani sadece ana oyunu değil, ek paketleri ve genişleme paketlerini de aynı fiyata oynayabiliyorsunuz.

Star Wars Games on Utomik - Yoda

Utomik, dediğimiz gibi 450 civarında bir oyuna sahip kütüphanesinde. Bu oyunlar arasında, popüler AAA oyunları da bulunuyor, başarılı bağımsız oyunlar da bulunuyor, unutulmaz klasik oyunlar da bulunuyor. Biraz önce bahsettiğimiz kısa indirme süreleri ve siz oyunu oynarken oyunun indirilmesi ve kurulması sayesinde, tek bir tık ile oyunu oynamaya başlayabiliyorsunuz. Eğer siz de bu sistemi denemek isterseniz, ki bu sistemin ilk 14 günü ücretsiz, buraya tıklayarak sistemin sitesine ulaşabilirsiniz. Eğer sistem hakkında daha fazla bilgi isterseniz, hemen aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.