Utomik ile dev gibi bir çekilişe imza atıyoruz

Utomik ile dev gibi bir çekilişe imza atıyoruz

Çekilişimiz içerisinde 30 kişiye 1 aylık Utomik hediye kodu, 10 kişiye 3 aylık hediye kodu, 3 kişiye 1 yıllık hediye kodu, 8 adet bardak altlığı, 3 kalem, 2 şapka ve 3 tane de tişört bulunuyor.

Son birkaç haftadır sizlere Utomik ile alakalı bazı şeyler sunuyoruz. Sınırsız bir oyun sistemi olan bu Utomik, hatırlayacağınız üzere yakın bir geçmişte, yepyeni Star Wars oyunlarını kütüphanesine katmıştı. Ardından diğer kardeş sitemiz olan VG247 Türkiye, bu sistem için bir inceleme yayımlamıştı. Ardından da bizler Utomik geliştirici firmasının kurucusu ile bir röportaj gerçekleştirmiştik. Tüm bu içeriklerimiz ardından, takipçilerimizi daha fazla düşünmek istedik ve dev gibi bir çekiliş hazırladık sizler için. Bu çekilişimiz dahilinde, toplamda 43 kişiye, 59 farklı hediye veriyoruz. Çekilişimiz içerisinde 30 kişiye 1 aylık Utomik hediye kodu, 10 kişiye 3 aylık hediye kodu, 3 kişiye 1 yıllık hediye kodu, 8 adet bardak altlığı, 3 kalem, 2 şapka ve 3 tane de tişört bulunuyor. Yani elimizden geldiğince, herkese güzel hediyeler vermeye çalışacağız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Utomik ile dev gibi bir çekilişe imza atıyoruz

Utomik Çekilişimize Katılınca Kazanabilecekleriniz

  • 30 farklı kişi, sisteme ücretsiz girebilecekleri 1 aylık hediye kodu kazanabilecek.
  • 10 farklı kişi, sisteme ücretsiz girebilecekleri 3 aylık hediye kodu kazanabilecek.
  • 3 farklı kişi, sisteme ücretsiz girebilecekleri 1 yıllık hediye kodu kazanabilecek.
  • Tişörtler, şapkalar, kalemler ve bardak altlıkları, 1 aylık hediye kodu kazananlar arasında rastgele olarak dağıtılacak.

Çekilişimize Katılmak İçin Yapabilecekleriniz

Çekilişimizde neler kazanacağınızı ve nasıl katılacağınız anladıysanız, geriye problem kalmamış demektir efendim. Gerçekleştiriyor olduğumuz bu çekilişin sonuçları, 27 Mart 2017 tarihinde açıklanacak ve kazananlara hediyeleri yollanmaya başlayacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.