Şükrü (Uthenera) Şentürk Kimdir?

Şükrü (Uthenera) Şentürk Kimdir?

Bugünkü kimdir köşemizde popüler Twitch yayıncılarından birisi olan Şükrü Şentürk var. Şükrü Şentürk birçok platformda Uthenera kullanıcı adını kullanıyor. 22 Kasım 1990 yılında İstanbulda doğmuştur. Şu anda aktif olarak Twitch yayıncılığı yapıyor. Şükrü Şentürk aynı zamanda E-Spor‘da uzun süre koçluku da yapmıştır. E-Spor’u bıraktıktan sonra ise Twitch yayıncılığına başlamıştır.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Şükrü Şentürk’ün şu anda Twitch’de 381.036 takipçisi bulunuyor. Uthenera Twitch kanalının toplam görüntülenme sayısı ise 11.452.145‘dir. Epey yüksek bir rakam değil mi? Şükrü Şentürk wtcN ve Kendine Müzisyen ile Erik dalı ismindeki bir grubun içerisinde bulunuyor.

Bir süre önce BigBossLayf adı altında yürütülen büyük bir evdeki yarışmaya benzeri bir etkinliğe katıldı. Etkinlik Twitch’den canlı olarak yayınlandı. Etkinlikte Ferit “wtcN” Karakaya, Kemal Can “Kendine Müzisyen” Parlak, Sezen Destina, Efe Uygaç, Berkcan Güven, Aycan Demirci, Selin Kidil, Elanur Pat, Gülce Kahtalı gibi isimler de bulunuyordu.

Biraz özele girecek olursak bir ara Duygu Köseoğlu ile ilişki yaşamıştır. Daha sonra da ayrılmışlardır. Hatta bir yayınında Duygu Köseoğlu’nun şarkısını dinlerken yarıda bilgisayarını kapatmıştır. Şu sıra bildiğimiz kadarıyla Özlem Mutlu isminde biriyle ilişkisi vardır.

Şükrü Şentürk hakkında anlatacaklarımız bu kadar, başka kimin hakkında bilgi yazısı istiyorsanız yorumlara yazabilirsiniz. En güncel haberlerden haberdar olabilmek için sitemizin sağ alt köşesinde olan çan düğmesine tıklayıp bildirimleri açmayı unutmayın.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.