The Last of Us, PS4 çıkış tarihini ele mi verdi?

The Last of Us, PS4 çıkış tarihini ele mi verdi?

Oyun içine gizlenmiş bir tarih ortaya çıktı.

Yeni PlayStation‘ın çıkış tarihi ile ilgili birçok dedikodu oyun dünyasında dolaşmakta. Ama herkesin ortak kanısı ekim ya da kasım ayında konsolun çıkışını yapacak olması yönünde. Son olarak da The Last of Us‘da ortaya çıkan tarih herkese acaba dedirtti.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Evacuation DateThe Last of Us’daki bir tabelada  17 Ekim 2013 tarihi saat 20.00 zorunlu tahliyenin sonu tarihi olarak gözümüze çarpıyor. Bu tarihin alelade bir tarih olmadığını, önemli bir olayı işaret ettiği fikri oyun dünyasında kulaktan kulağa aktarılmakta.

Kimine göre 17 Ekim ya da 18 Ekim günü yeni konsol PS4‘ün çıkış gününü kimine göre de Uncharted 4‘ün çıkış tarihini gösteriyor. Olaya bu kadar iyimser bakmayan kesim içinse bu tarih PS4 ya da Uncharted 4 için yeni bir videoyu işaret ediyor.

Her ne kadar zorlama bir tespit gibi gözükse de, Naughty Dog firması oyun içine gizli mesajlar saklamayı seviyor. Daha önce de Uncharted 3’te The Last of Us’a bir gönderme yapılmıştı. O göndermenin videosunu da haberimizin sonunda bulabilirsiniz.

Bakalım o tarih geldiğinde neler olacak? O güne kadar bizimle kalın. İyi seyirler dileriz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.