Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 13.05.2020

Epic Games ekibi en sonunda Unreal Engine 5 için resmi bir duyuru yaptı. Yapılan Unreal Engine 5 duyurusu bir de teknoloji demosu ile iyice gösterildi ve gerçekten büyüleyici bir güce sahip olduğu söylenilebilir.

Yolda olan Unreal Engine 5 isimli bu yeni oyun motoru, gelecek nesil konsolları hedefliyor. Bu görselliği görünce aklımıza gelen ilk soru, PC platformunda durumun nasıl olacağı oldu. Çünkü, şu görselliği kaldıracak bilgisayarlar gerçekten çok sayılı.

İşin garip tarafı, bu videoyu izlerken aklımıza Tomb Raider gelmedi değil. Açıkçası, gelecek nesil platformlarda, böylesine güzel bir oyun motoru ile sağlam bir Tomb Raider oyunu görmek isteriz. Her ne kadar tam grafikleri göremeyeceğimizi bilsek de, kesinlikle ucundan görmek bile yeterli.

Hemen aşağıda, Unreal Engine 5 duyurusu ile paylaşılan videoyu izleyebilirsiniz. Videoyu izleyerek, yolda olan oyun motoru ile bizlere ne sunulacağını görmeniz mümkün. Ayrıca, oyun motorunun 2021 yılının başında görebileceğiz fakat tam çıkışını da 2021 yılının sonlarında gerçekleştirecek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.