Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 29.07.2018

CryZENx adını duyanlar mutlaka olmuştur.  The Legend of Zelda: Ocarina of Time ve diğer Nintendo oyunlarını Unreal Engine 4 ile tekrar yapması ile biliniyor. Şimdi ise, Super Mario 64 üzerinde çalışmaya başladı. Açıkçasını sorarsanız, oyunun elden geçirilmiş halinde bizlere ne sunacağını tam olarak bilemiyoruz fakat haberimizde bulunan görselden de görebileceğiniz üzere, fazlasıyla güzel bir yapıya sahip olacağından eminiz.

Unreal Engine 4 ile şimdi de Super Mario 64 yapılmaya başlandı

Super Mario 64, Unreal Engine 4 ile gerçekten müthiş görünüyor

Hemen yukarıda bulunan görselde, oyunun Nintendo 64 ile Unreal Engine 4 sürümünün karşılaştırmasını görebilirsiniz. Şöyle bir incelediğimizde, ağaçların orijinal hali gibi olmadığını ve Peach’in kalesinin Super Mario 64’dakine benzemediğini görebiliyoruz. Tabii, ilerleyen süreç içerisinde orijinal haline ne kadar benzetilir, onu da bilemiyoruz. Zaten CryZENx projeyi tamamladığında biz oyunculara sunacaktır tam halini. Merakla bekliyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.