Unreal Engine 4 ile gerçek hayattan daha gerçek Jyn Erso modeli yapıldı

Unreal Engine 4 ile gerçek hayattan daha gerçek Jyn Erso modeli yapıldı

Demek ki, istenilse oluyormuş.

Star Wars Battlefront II‘nin çıkışına az kaldı, fakat hayranlar tarafından yapılmış olan bir videodaki görsellik, yolda olan oyunu bile utandıracak derecede. Unreal Engine 4 ile üzerinde fazlasıyla uğraşılarak yapılmış olduğu belli olan videoda bizleri, Rogue One: A Star Wars Story filminden Jyn Erso karşılıyor. Fizik ve görüntü kalitesi açısından gerçek anlamda büyüleyici, başarılı olmuş olan bu videonun sahibi de, Baolong Zhang.

Unreal Engine 4 ile, Star Wars serisinden Jyn Erso yapıldı

Baolong Zhang, Star Wars serisinden Jyn Erso‘yu canlandırdığı videodaki projeyi, ne yazık ki hiç kimse ile paylaşmadı. Yani, eğer aklınızda Baolong Zhang tarafından yapılmış olan Jyn Erso‘nun projesini indirip, kendiniz deneyimlemek istiyorsanız, sizler için haberler kötü demektir. Haberimizin en sonunda sizleri bekleyen video, Unreal Engine 4‘ün kalite ve gücünü ispat etmekle kalmıyor, aynı zamanda yolda olan Star Wars Battlefront 2‘yi de resmen yerin dibine sokuyor. İzlerken kesinlikle fiziklere ve detaylara dikkat edin.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın