Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 15.03.2021

Hepimizin bildiği gibi, The Elder Scrolls 6 yakın bir zamanda çıkış yapmayacak. Dahası, Bethesda, The Elder Scrolls 6 için oyun motorunu kullanarak herhangi bir görsel paylaşmadı.. Bu yüzden, oyunun nasıl görüneceğini gerçekten bilmiyoruz. Ancak, bu durumu değiştirmek isteyen bir kullanıcı, Unreal Engine 4 motorunu kullanarak The Elder Scrolls 6 için bir oynanış videosu hazırladı. Oyun, Unreal Engine 4 üzerinde geliştirilseydi, böyle gözükecekti.

Unreal Engine 4 ile hazırlanan The Elder Scrolls 6 oynanış videosu ne gösteriyor?

Bu görselleri elde etmek için Pefect Vision, Quixel’in en son çıkardığı fotogrametri doku kaplamalarını kullandı. Bu doku kaplamaları, 8K kalitesinde ve gerçekten muhteşem görünüyor. Daha da iyisi, videoyu hazırlayan Pefect Vision, The Elder Scrolls atmosferini yakalamayı başarmış. Tabii, oyun çıktığında kesinlikle böyle gözükmeyecek. Özellikle, The Elder Scrolls 6’nın çıkacağı birçok platform olduğunu düşünürsek, oyunun bu videodaki grafik seviyesine ulaşması veya bu grafik seviyesini geçmesi bile büyük bir sürpriz olacak.

The Elder Scrolls 6’nın önümüzdeki birkaç yıl içinde çıkış yapmayacağını varsayarsak, oyunun esas hedefinin yeni nesil konsollar ve sistemler olacağını söyleyebiliriz. Tabii, işin içinde Bethesda olunca ne olacağı hiç belli olmaz. Oyunun çıkış dönemine yakın bir zamanda, büyük sürprizlerle de karşılaşabiliriz. Bethesda, The Elder Scrolls 6’yı E3 2018’de duyurdu ve o zamandan beri, bu konu hakkında hiçbir şey duymadık. Tahminimiz, Starfield çıkana kadar The Elder Scrolls 6 hakkında önemli bir haber alamayacağız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.