Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 13.09.2018

Bildiğiniz üzere bir süredir Unreal Engine 4 oyun motorunu kullanan birtakım hayranlar, sürekli olarak eski oyunları günümüz grafiklerine çekiyor ve bunları paylaşıyordu. Project Lambda da bu tarz projelerden bir tanesiydi. Bizlere Half Life gibi büyük bir şaheseri sunmaya hazırlanan projenin ürünü artık indirilmeye hazır. İndirme bağlantısını haberimizin en sonunda sizlerle paylaştık zaten. Fakat o zamana kadar gelin biraz Project Lambda hakkında sizlere birtakım önemli ve gerekli olduğunu düşündüğümüz bilgiler verelim.

Unreal Engine 4 ile hazırlanan Half Life projesi Project Lambda oyuncularını bekliyor

Haberimize konuk olan Half Life projesi, SilverTM ekibi tarafından paylaşıldı. Unreal Engine 4 oyun motorunun gücünü fazlasıyla güzel bir şekilde kullanmış oldukları da, zaten sizlerle daha önceden paylaştığımız görsellerden besbelliydi. İndirmeye açılan kısım, Half Life içerisindeki ilk başladığımız kısım. Yani, hem tanıtım diyebileceğimiz, hem de tren bölümü diyeceğimiz kısım oyunculara açıldı. Oyun içerisindeki etkileşimin pek fazla olmadığını belirtebiliriz. Yani, bunu sadece Black Mesa içerisinde bir tur atıyormuş gibi düşünün.

Haberimize konuk olan projenin indirilebilir halini demo sürüm olarak tanımlarsak pek de yanlış bir şey yapmış olmayız. Unreal Engine 4 ile Half Life gibi bir oyunu bizlere sunan Project Lambda geliştiricilerinin de, projeyi bu hale kadar getirebildikleri için ellerine sağlık. Hemen buraya tıklayarak haberimize konuk olan Project Lambda’nın demo sürümünü indirebilir ve tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.