Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 09.06.2018

E3 2018 etkinliklerinin ilk sunumu EA Play esnasında gösterilen yapımlardan bir tanesi de Unravel 2 oldu. İlk oyunu ile birçok oyuncunun beğenisini kazanan yapım, serinin 2. oyunu ile de birçok kişinin kalbini beğenmeyi başaracak gibi görünüyor. Tatlı yapısı, arkadaşlık bağlarını güçlendiren güzel oyun mekanikleri ve daha fazlası ile, EA Play esnasında uzun uzun gösterildi. Fragmanı ve oynanışı izlemek için haberimizin en sonuna hemen inebilirsiniz.

Unravel 2 için oynanış mekanikleri ve yeni bir fragman gösterildi

Unravel 2, bizlere güzel bir oynanış sunacak gibi görünüyor

Unravel 2 için gösterilen oynanış mekanikleri, 2 kişi ile birlikte oyunun ne denli olabileceğini gözler önüne serdi. Oyunun oynanışı gösterilirken, en başta bir hata yapıldı ve anladığımız kadarıyla birtakım sahneleri görmüş olduk böylece. Muhtemelen, gelecek günlerde oyun hakkında, bu yanlışlıkla gösterildiğine inandığımız sahneler sayesinde yepyeni bilgiler de öğrenebileceğiz. Fakat, o zamana kadar sadece oynanış fragmanı ve oyunun kendi fragmanı ile idare etmemiz gerekecek ne yazık ki.

Hemen aşağıdan, ilk olarak oyunun 2 kişilik modunun ne tarz mekaniklere sahip olduğunu izleyebilirsiniz. Ardından ise, Unravel 2 için paylaşılan fragmana göz gezdirebilirsiniz. Açıkçasını sorarsanız, oyunun fazlasıyla eğlenceli ve güzel oynanış mekaniklerine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle sevdiğiniz bir arkadaşınız veya sevdiğiniz bir kişi ile birlikte oynadığınızda, aranızdaki bağı fazlasıyla güçlendirecek bir yapıya sahip gibi görünüyor. Umarız ki, EA ekibinin de üstünde imzası bulunan yapım, çıkışını gerçekleştirdiğinde bizlere en az gösterilen kadar muhteşem oynanış tecrübesi sunar.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.