Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: LeaderGamer, Editör Yazım tarihi: 30.09.2010

Red Dead Redemption’un heyecanla beklenen dlc paketi Undead Nightmare’nin traileri nihayet oyunseverlerle paylaşıldı. Merakla beklediğimiz traileri izledik ve sizlerle de paylaşmak için haberimize ekledik. Şimdi ise trailerdaki izlenimlerimizi ve yeni bilgileri sizlerle paylaşalım.

Kafamı kurcalayan ama cevabını bulduğum şu sorunun “Vahşi batıda zombi ne arar?” cevabını öğrendim trailer ve yeni bilgiler sayesinde. Veba türünden bir hastalığın insanları zombileştirmesi ve bu zombilerin etki alanlarının git gide yayılması ile John Marston zombiler ile olan mücadelesine başlıyor. Etkileyici ve eğlenceli bir tek kişilik senaryo bizi bekliyor kısacası.

Red Dead Redemption’a bu dlc ile birlikte yeni silahların ve mekaniklerin de geleceğini belirtelim. Ayrıca çoklu oyuncu modu hakkında henüz pek bir şey bilmesek de bu alanda da yeniliklerin ve geliştirmelerin yapılacağından kuşkum yok. Daha detaylı bilgiler için ise biraz daha sabretmemiz gerekecek.

[pro-player width=’620′ height=’350′ type=’video’]http://www.leadergamer.com.tr/img/flv/Red-Dead-Redemption-Undead_Nightmare.mp4[/pro-player]

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.