Uncharted: The Lost Legacy ile karşımıza çıkacak kötü adam ile tanışın

Uncharted: The Lost Legacy ile karşımıza çıkacak kötü adam ile tanışın

Kendisi pek de kötü görünmüyor aslında.

Game Informer sayesinde Uncharted: The Lost Legacy hakkında bilgiler öğrenmeye her geçen gün devam ediyoruz. Bugün ise oyunun kötü adamını öğrendik. Daha önce isim olarak bildiğimiz Asav, oyunumuzun kötü adamı olacak ve kendisinin tipini hemen aşağıdaki görselden görebilirsiniz. Daha önce devletle çalışmış bir isyancı olan Asav, Uncharted: The Lost Legacy ile karşımıza oldukça etkileyici bir şekilde çıkacak. Kendisi, Hindistan’ın önemli hazinelerini tekrar göz önüne çıkartmaya çalışacak ve oyun içerisinde bunun nedenini öğrenmeye çalışacağız. Bu konu hakkında tabii ki detaylı bilgi vermeyeceğiz çünkü bu bilgiler ile sizlere spoiler sunmak istemiyoruz. Tarafı belli olmayan, gri bir karakter olacak bu kötü adamımız, bakalım oyun içerisinde bizlere ne yapacak? Oynamak için can atıyor olacağız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Uncharted: The Lost Legacy ile karşımıza çıkacak kötü adam ile tanışın

Uncharted: The Lost Legacy hakkında en son, “Bildiğiniz üzere bu oyunda 2 ana karakterimiz var: Chloe ve Nadine. Yayımlanan bilgilere göre Nadine, ana oyundaki Sam’in rolüne benzer bir role sahip olacak. Bu noktada, eğer henüz öğrenmediyseniz hemen söyleyelim, bizler oyun içerisinde Chloe karakterinizi kontrol ediyoruz. Her neyse, bilgilerin devamına göre oyun ilerledikçe, iki karakter arasındaki bağ da değişiyor ve bu değişim, hem oynanışa, hem de senaryoya etki ediyor. Eğer serinin 4. oyununu oynadıysanız, bu genişleme paketinin senaryosu sizlere biraz daha, “Kişisel” gelebilir.” yorumunu yapmıştık.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bu yorumumuz ardından da, “Geliştirici ekip, açıklamaların devamında oyunun büyüklüğüne değindi ve bu paketin, bu güne kadar yaptıkları en büyük bölüm olduğunu belirtti. Söylenene göre bu oyunun bölümü, ana oyundaki Madagaskar bölümünden oldukça büyük. Eğer 4. oyunu oynadıysanız, mutlaka hatırlarsınız Madagaskar bölümünü. Devasa bir açık dünyaya sahipti.  Ayrıca oynanış hakkında başka bir detay daha verildi. Söylenene göre karakterimiz, oyun içerisinde rastladığı birçok detayı, telefonuna kaydediyor. Sanırım bu mekanik, ana oyunda Nathan’ın not defteri gibi olacak. Bu arada, oyun içerisinde kullanılacak telefon da Xperia olacaktır herhalde.” demiştik. Sanıyoruz ki bunları hatırlatmakta fayda var.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.