Uncharted: The Lost Legacy, HDR ve 4K özellikleri ile geliyor

Uncharted: The Lost Legacy, HDR ve 4K özellikleri ile geliyor

Hoş detaylar gelmeye devam ediyor.

Uncharted serisinin en yeni üyesi olmaya hazırlanan Uncharted: The Lost Legacy, başlarda Uncharted 4: A Thief’s End oyunu için bir senaryo genişletme paketi olarak düşünülüyordu. Fakat sonradan geliştirici ekip, bu paketi ayrı bir oyun olarak sunabilecekleri kadar büyük bir oyun geliştirdiklerini fark etti ve karşımıza bağımsız, yepyeni bir oyun, Uncharted The Lost Legacy çıktı. Tabii bu oyun, serinin son oyununun oyun motoru ile geliştirildiği için, bu iki oyun arasında da bol bol grafiksel benzerlikler bulunacak. Bu benzerliklerden bazıları ise, 4K ve HDR teknolojileri.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Uncharted The Lost Legacy, HDR ve 4K özellikleri ile geliyor

Oyunun resmi SSS sayfasına göre, PlayStation 4 Pro oyuncuları dinamik 4K çözünürlüğe ve HDR desteğine sahip olabilecek. PlayStation 4 sahipleri ise sadece HDR özelliğine sahip olacak. Fakat bu bahsi geçen 4K çözünürlüğün, doğal çözünürlük mü olacağı, yoksa farklı çözünürlüklerden mi yükseltileceği henüz bilinmiyor. Bu konudaki detayları E3 2017 sırasında alabileceğimizi düşünüyoruz. Haberimizi sonlandırmadan önce oyun hakkında küçük bir not daha verelim: Uncharted The Lost Legacy, 4K ve HDR özellikleri ile birlikte 30 FPS değerinde çalışacak. Oyunun çoklu oyuncu modu ise 60 FPS olacak.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.