Menü
https://leadergamer.com.tr/crash-bandicoot-n-sane-trilogy-oynanis-videosu/

Uncharted: The Lost Legacy

Yapımcı Naughty Dog
Dağıtımcı Sony Interactive Entertainment
Tür
Çıkış Tarihi 2017
Uncharted: The Lost Legacy 18 Nisan 2017 10:18

Uncharted: The Lost Legacy için hazırlanan dinamik tema kusursuz görünüyor

Bu tema, sadece Uncharted: The Lost Legacy ön siparişine özel.


Geçtiğimiz günlerde Uncharted: The Lost Legacy için yepyeni bir video yayımlanmıştı ve bu video ile birlikte genişletme paketinin çıkış tarihi de verilmişti. Uncharted: The Lost Legacy için düşünülen çıkış tarihi ise 23 Ağustos 2017 idi. Tabii çıkış tarihinin açıklanması ile birlikte PlayStation Store üzerinden bu paketin ön siparişleri de açıldı. Eğer bu senaryo genişletme paketine ön sipariş verirseniz, Truant Pixel tarafından hazırlanan özel bir dinamik temaya sahip olacaktınız. İşte o dinamik temanın görüntüleri de video şeklinde yayımlandı. Dilerseniz hemen aşağıdan bu temaya bir göz atalım.

Türkçe adı Uncharted: Kayıp Miras olan bu paket, tahmin edebileceğiniz gibi Türkçe altyazı ve dublaj ile oyuncuların karşısına çıkacak. PlayStation sitesinde bu paket, “The Last of Us ve Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu gibi beğenilen yapımların ardındaki geliştiricinin bu yeni yapımında hızlı aksiyonun ve heyecanlandıran tehlikelerin olduğu yeni bir yolculuğa çıkacaksınız.” şeklinde tanıtılıyor.

Açıklama, “Meşhur antik Hindistan’ın kutsal eserini geri almaya ve acımasız bir savaştan uzak durmaya çalışan Chloe Frazer, en son Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu’nda görünen paralı asker Nadine Ross’un yardımını almak zorunda. Birlikte Hindistan’ın dağlarının derinlerine inecek, kutsal eserin gizemini ortaya çıkarmak için birlikte çalışmayı öğrenecek, acımasız rakiplerine karşı savaşarak ilerleyecek ve bölgenin kaosa sürüklenmesine mani olacaklar.” şeklinde devam ediyor.

Uncharted: The Lost Legacy için hazırlanan dinamik tema kusursuz görünüyor

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Kaan GEZER Editör