Menü
https://leadergamer.com.tr/project-scorpio-freesync-hdmi-2-1/

Uncharted: The Lost Legacy

Yapımcı Naughty Dog
Dağıtımcı Sony Interactive Entertainment
Tür
Çıkış Tarihi 2017
Uncharted: The Lost Legacy 11 Nisan 2017 19:09

Uncharted: The Lost Legacy için çıkış tarihi verildi ve yeni bir video yayımlandı

Ayrıca bu genişletme paketinin fiyatı da belli oldu. Alışık olduğumuz bir fiyat etiketi değil.


PlayStation Experience 2016 sırasında duyurulan Uncharted: The Lost Legacy için çıkış tarihi verildi ve yeni bir video yayımlandı. PlayStation Blog üzerinden verilen bilgiler aracılığı ile öğrenmiş olduk ki, bu büyük senaryo genişletme paketi, çıkışını 23 Ağustos 2017 tarihinde gerçekleştirecek. Chloe Frazer karakterinin başrolde olacağı bu paketin fiyatı ise, oyuncuların alışmadığı bir fiyat olacak. Uncharted: The Lost Legacy, hem kutulu, hem de dijital olarak 40 dolardan satılacak. Aslına bakacak olursanız, hem 10 saatten uzun bir senaryo, hem de çoklu oyuncu modu olacak oyunda. Bu yüzden 40 dolarlık bir fiyat etiketi, bize çok uygun göründü.

PlayStation Blog üzerinde, geliştirici ekipten Shaun Escayg ve Kurt Margenau, “Aralık 2016 tarihinde söylediğimiz gibi, bu yapıta benzersiz bir Uncharted oyunu gibi yaklaşıyoruz. Tamamen kendisine ait bir senaryosu, anlatımı, derin karakter gelişimi ve yepyeni oynanış mekanikleri ile. Özellikle Chloe karakterinin başrolde olması bizleri oldukça heyecanlandırıyor.” dedi. Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu oyunundan birkaç sene sonrasında geçtiği söylenen bu genişletme paketi, The Last of Us: Left Behind gibi ayrı da satılabilecek ve oyunu oynayabilmek için ana oyuna sahip olmanız gerekmeyecek.

Peki, hepsi bu kadar mı? Tabii ki hayır. Naughty Dog cephesinden gelen başka bir açıklamaya göre, eğer Uncharted: The Lost Legacy oyununa belli satıcılardan ön sipariş verirsek, bir PlayStation 2 klasiği olan Jak and Daxter: The Precursor Legacy oyununa PlayStation 4 konsolunda sahip olabileceğiz. Ayrıca eğer PlayStation Store üzerinden bu pakete ön sipariş verirseniz, bir de Uncharted: The Lost Legacy temasına sahip olacaksınız. Bu tema Truant Pixel tarafından tasarlandı.

Uncharted: The Lost Legacy için çıkış tarihi verildi ve yeni bir video yayımlandı

Konunun devamı da var. Eğer Uncharted 4: A Thief’s End – Digital Deluxe Edition, Explorer’s Pack ve Triple Pack ögelerinden bir tanesine sahipseniz, bahsettiğimiz bu paket size ücretsiz olarak gelecek. Fakat bu durumda, ön sipariş bonuslarından yararlanamayacaksınız. Bu noktada biraz üzüldük. Çünkü ben kişisel olarak Triple Pack satın aldım, 40 dolarlık bu paketin ücretsiz gelecek olması tabii ki güzel ama temanın gelmeyecek olması biraz üzücü. Konsolun ana menüsünü taze tutmak lazım değil mi? Çok uzun süredir aynı temayı kullanıyorum…

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, en iyi Xbox One oyunları listemize ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Kaan GEZER Editör