Uncharted: The Lost Legacy, 10 saatten fazla sürebilir

Uncharted: The Lost Legacy, 10 saatten fazla sürebilir

Umuyoruz ki öyle olur.

Uncharted 4: A Thief’s End ile bir hikaye daha bitti. Oyuncuları oldukça etkileyen bu oyun, her ne kadar bir nokta koymuş olsa da seriye, anlatılacak hikayeler henüz bitmedi. Bu yüzden oyun için bir senaryo genişletme paketi piyasaya sürülecek ve bu paketin adı Uncharted: The Lost Legacy olacak. Ana oyundan sadece birkaç sene sonrasını konu alacak olan bu paket, geliştirici ekip tarafından da oldukça önemseniyor. Öyle ki, açıklamalara göre bu paket içerisinde serinin en büyük tek bölümü buluyor olacak. Öyle ki bu ölüm, Uncharted 4: A Thief’s End içerisinde bulunan Madagaskar bölümünden bile daha büyük olacak.

Uncharted: The Lost Legacy, 10 saatten fazla sürebilir

Peki, her şey bu kadar mı? Uncharted: The Lost Legacy, oyuncuları ne kadar eğlendirebilecek? Geliştirici ekipten IBTimes cephesine bir röportaj veren Arne Mayer, vermiş olduğu bu röportajda, “Seneler önce bize Uncharted oyunu için bir genişletme paketi yapmak ister misiniz şeklinde bir soru yöneltildiği zaman, bunu yapabilecek kadar disipline sahip olmadığımızı söylerdik. Eğer bir genişletme paketi yapmayı denersek, yepyeni bir oyun ortaya çıkartırdık. Oyunu geliştirirken, senaryoyu ilerletirken kendimize engel olamıyoruz ve sonucunda 10 saatten fazla süren bir oyun ile karşı karşıya kalıyoruz.” dedi.

Geliştirici ekipten daha önce gelen açıklamalara göre bu genişletme paketi, The Last of Us: Left Behind paketinden çok daha büyük olacak ve bu yeni açıklamalara bakacak olursak, şu an geliştirilmekte olan bu paket gerçekten 10 saatten uzun sürebilir. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, en iyi Xbox One oyunları listemize ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın