avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 09.09.2021

PS Showcase harikaydı. Birçok güzel haber gördük ve bu sunumda sadece PS kullanıcıları mutlu olmadı. Sony, PC oyuncularını da mutlu etmeye devam ediyor. Uncharted 4 A Thief’s End  ve Uncharted The Lost Legacy, PS5 ve PC için remastered olarak çıkış yapacak. Bu iki oyunun ismi ise Uncharted: Legacy of Thieves Collection olarak açıklandı.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection 2022’nin başlarında çıkacak.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection adlı remaster, bu gece PlayStation Showcase sunumu sırasında karşımıza çıktı. Ve 2022’nin başlarında piyasaya sürülecek. En son Naughty Dog PS4 başlığı, Days Gone ile birlikte PC için piyasaya sürülmesi planlanan başlıklar listesinde yer almıştı. Days Gone, oyunun Steam üzerinde yayınlanması ardından bizde diğer oyunlar için beklemedeydik. Güzel haber sonunda geldi.

Aklımızda tek bir soru var. Geçtiğimiz günlerde sızdırılan görseller vardı. Lakin bu görsel maalesef yanlış çıktı. Herkesin aklında tüm Uncharted oyunlarını PC ve PS5 için görmekti. Ne yazık ki göremedik. Daha öncelerde de bizzat Sony kendi bu serinin PC için geleceğini açıklamıştı. Detaylarına bu haberden ulaşabilirsiniz.

Bununla birlikte elimizde maalesef çok bir bilgi yok. Uncharted 4’ün PC sürümü için herhangi bir ayrıntı açıklanmamasına rağmen bolca yenilik görmeyi umuyoruz. Days Gone’un PC sürümü, ultra geniş monitör desteği, kilitsiz kare hızı ve geliştirilmiş grafik ayrıntısı gibi bir dizi yeni özellik içermişti. Bunların neredeyse hepsini büyük ihtimalle göreceğiz. Ek olarak Fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.