Uncharted filminde Nathan Drake karakterini kimin oynayacağı belli oldu

Uncharted filminde Nathan Drake karakterini kimin oynayacağı belli oldu

Ayrıca filmin temeli baştan yapıldı, senaryosu belli oldu.

Özel bir Deadline raporuna göre Uncharted filminde Nathan Drake karakterini kimin oynayacağı belli oldu. Ayrıca filmin temeli baştan yapıldı, senaryosu belli oldu. Bu rapora göre, filmde Nathan Drake olacak kişi, oldukça ünlü bir isim: Yeni Örümcek Adam, Tom Holland. Peki, Nathan Drake gibi olgun bir karaktere, neden bu kadar genç ve çocuksu bir aktör seçilmiş olabilir? Bu sorunun cevabı da, filmin senaryosunda yatıyor aslında. Dediğimiz gibi, Sony, filmin bu güne kadar yapılmış olan her şeyini çöpe attı ve yeni bir temel oluşturdu. Bu temele göre film, Uncharted 3: Drake’s Deception öncesini anlatan bir film olacak ve Nathan Drake karakterinin gençliğini göreceğiz. Bu yüzden aktör olarak Tom Holland seçildi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Uncharted filminde Nathan Drake karakterini kimin oynayacağı belli oldu

Bahsi geçen bu filmin senaryosunda Nathan Drake, ilk kez Victor Sullivan ile karşılaştığı zamanlar ile karşımıza çıkacak. Eğer yanlış hatırlamıyorsak, bu zamanları zaten serinin 4. oyununda görmüştük ama çok kısa görmüştük. Bu yüzden, o sahneleri tekrar filmde görmek ve daha fazlasına şahit olmak, çok güzel hissettirecektir diye düşünüyoruz. Son olarak belirtelim, bu filmin yapımcılığını da Charles Roven, Avi Arad, Alex Gartner ve Ari Arad isimleri üstlenecek.

En son, Captain America: Civil War filmindeki Örümcek Adam ile karşımıza çıkan Tom Holland, belli ki Sony ekibinin bayağı bir dikkatini çekmiş. Senaryo da, o aktöre uygun bir tipe sahip olunca, kaçınılmaz bir seçenek olmuş Tom Holland. Peki, filmin yeni aktörü ve senaryosu hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyor olacağız. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.