Uncharted filmini yine başka bir yönetmen devralıyor

Uncharted filmini yine başka bir yönetmen devralıyor

Belki bu seferki yönetmen daha uzun ömürlüdür?

Uncharted filmi bir süredir yapım aşaması ile yapım-öncesi aşama arasında git gel yapıyordu. Bunun sebebi ise yapım sürecinde çıkan teknik ve resmi aksaklıklardı. Son olarak Sony Pictures’ın basına yaptığı açıklamada, filmin yine yönetmeninin değiştiğini ve koltuğa Shawn Levy’nin oturduğunu söylediler.

Uncharted

Shawn Levy, kısa zaman önce Netflix’in popüler dizisi Stranger Things’in birkaç bölümünün yönetmenliğini yapmıştı. Yapılan açıklamalarda dizinin ikinci sezonunda da daha fazla bölümlerde yönetmenlik yapacağı doğrultusundaydı. Kendisi aynı zamanda daha önce Arrival ve Hugh Jackman’in oynadığı robot box filmi olan Real Steel’ı yönetmişti.

Kariyerinin daha da ilginç kısmı, Shawn Levy’in Night at the Museum serisinin orijinal yapımcılarından birisi olması. Söylediğine göre, kendisinin bu tarz filmlerde bildiği ve uygulamayı sevdiği 1-2 şeyi varmış. Shawn Levy, Uncharted filmi için düşünülen Joe Carnahan’ın yerini almış gözüküyor fakat Joe Carnahan, filmin en güncel senaryosunun taslağını çıkartan kişiydi. Yönetmenin değişmesi, senaryoyu tümden mi değiştirir, kısmen değişimler mi olur yoksa güncel taslağın üzerinden devam mı edilir bilemiyoruz. Fakat umuyoruz ki, bu son erteleme olur, zira oyuncular hem sabırsız, hem de tedirgin.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın