Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 15.07.2020

Görünüşe göre Uncharted filmi cidden yolda ve bu resmi olarak olmasa da, Tom Holland tarafından onaylanmış durumda. Kendi 35,4 milyonluk Instagram hesabından paylaşmış olduğu bir fotoğraf ile o an sette olduğunu dile getirdi bir nevi. Bahsini ettiğimiz fotoğrafı haberimizin en sonunda sizlerle paylaştık.

Uncharted filmi Tom Holland tarafından duyuruldu

Tom Holland’ın, Uncharted filminde ana karakterimiz olan Nathan Drake’i canlandıracak olduğunu da biliyoruz. Haberimizdeki fotoğraf ise, sette oturduğu Nathen damgalı sandalyesindeki yazıyı gösteriyor. Haberimizi yazdığımız esnada üzerinden 10 saat civarı geçmiş olan gönderinin açıklamasında ise birinci gün olduğu yazıyor. Yani, filmin gelmesine daha gerçekten çok var demek mümkün. Elbette şimdiden bir şey söylemek mümkün değil ama Uncharted gibi güzel bir malzemesi var ekibin, kötü bir şey çıkma ihtimali gerçekten çok az. Filmi merakla bekliyoruz, merakla.

View this post on Instagram

Day one #uncharted

A post shared by Tom Holland (@tomholland2013) on

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.