Uncharted 4: A Thief’s End gelecek yıl iki versiyonla geliyor

Uncharted 4: A Thief’s End gelecek yıl iki versiyonla geliyor

Yeni macera gelecek yıl başlıyor

PS4 sahiplerinin merakla beklediği Uncharted 4: A Thief’s End oyununa dair çıkış tarihi ve barındırdığı versiyonlar Naughty Dog tarafından resmiyete kavuşturuldu. Uncharted 4: A Thief’s End oyunu 18 Mart 2016 itibariyle özel bir sürüm ve koleksiyon sürümü olmak üzere iki versiyonda gelecek.
Uncharted-4-collectors-edition-600x338

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Uncharted 4: A Thief’s End Special Edition versiyonunda oyun diski, Alexander “That Kid Who Draws” Iaccarino tarafından tasarlanan metal kutu, 48 sayfalık çizimlerin olduğu kitap, Naughty Dog & Pirate Sigil etiketleri, yeni çok oyunculu içerik ve karakter güncellemeleri için Naughty Dog puanları yer alacak.

Uncharted-4-collectors-edition-1-600x405

Uncharted 4: A Thief’s End Libertalia Collector’s Edition sürümünde ise yukarıdakilere ek olarak 12 inçlik Nathan Drake biblosu, çok oyunculu mücadeleler için Uncharted: Drake’s Fortune, Heist Drake ve Desert Drake kıyafetleri, üç özelleştirilmiş silah teması, Madagascar Sidekick kıyafeti, dinamik tema bulunuyor.

Dijital sürüm ise yarından itibaren ön siparişe açılacak. Yine iki versiyon mevcut. Bir tanesi çeşitli kıyafetler ve Naughty Dog puanları sunan Digital Standard Edition, diğeri ise ek olarak Uncharted 4 Triple Pack, Uncharted serisindeki ilk tek oyunculu eklentiye erişim hakkı, nadir bulunan çok oyunculu mücadele eşyalarına erişim sunan Digital Deluxe Edition olarak belirlenmiş.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.