Uncharted 4: A Thief’s End için yeni çoklu oyuncu modu duyuruldu

Uncharted 4: A Thief’s End için yeni çoklu oyuncu modu duyuruldu

King of the Hill modu geliyor. Detayları haberimizde.

Geçtiğimiz günlerde, sizlere bir haber aktarmıştık. Bu haberde, Uncharted 4: A Thief’s End için tanıtılacak yeni bir çoklu oyuncu modundan bahsediyorduk. Bahsettiğimiz bu mod, geçen gece tanıtıldı ve tüm Uncharted 4: A Thief’s End oyuncuları, oyun için tekrardan heyecanlandı. Çünkü PlayStation Blog üzerinden King of the Hill modu duyuruldu. Oyunun 1. yıl dönümüne sadece birkaç ay kala, 17 Mart 2017 tarihinde bu oyuna bir güncelleme gelecek ve birazdan bahsedeceğimiz mod, oyuna eklenecek. Sadece yeni bir mod gelmeyecek, yepyeni silahlar ve diğer eşyalar da oyuncular ile buluşacak. Şimdi dilerseniz bu güncellemenin ve yeni oyun modunun detaylarından bahsedelim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Uncharted 4: A Thief's End için yeni çoklu oyuncu modu duyuruldu

King of the Hill, aynı Uncharted 4: Survival gibi oyunun bir parçası olacak. Bu modda, iki karşılıklı takım, sürekli olarak yer değiştiren bölgeleri kapmak ve böylece belirlenen hedef puana ulaşmak zorunda. Yani, bu oyun modunda başarılı olmak istiyorsanız, takım içi iletişimin önemli olduğunu bilmek durumundasınız. Eğer oyun modunu oynarken, kaybeden tarafa da düşerseniz, hiç merak etmeyin. Çünkü belirlenen puana ulaşıldığı zaman, geride kalmış takıma son bir şans veriliyor. İşte bu anda, Victory Hill moduna dönüşüyor King of the Hill. Bu son şans sırasında, kaybeden tarafın Victory Hill bölgesini ele geçirmesi gerekiyor. Eğer kaybeden takım, bu bölgeyi ele geçirirse, bir şansa daha sahip oluyorlar. Fakat önde olan takım Victory Hill bölgesini ele geçirirse, oyun bitiyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yeni oyun modunun yanında, yeni silahların ve diğer eşyaların geleceğini de söylemiştik. Oyuna bu güncelleme ile eklenecek olan silahların adı, INSAS, Type-95 ve Competition Pistol olacak. Oyuna eklenecek yeni karakter kıyafetleri setleri ise, birçok The Last of Us severi mutlu edecek çünkü oyunun içerisindeki birçok karaktere Savage Starlight kostümleri gelecek. Bu Savage Starlight kostümleri, The Last of Us evreninden esinlenmiş olacak. Yani kıyamet sonrası bir görünüme sahip olacaksınız. Peki, bu güncelleme hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? İçeriklerden memnun kalabilecek misiniz?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.