Uncharted 4: A Thief’s End hakkında yeni detaylar paylaşıldı!

Uncharted 4: A Thief’s End hakkında yeni detaylar paylaşıldı!

Oyunun grafikleri bir ileri seviyeye taşınırken, gerçek zamanlı sinematik sahneler de oyunda yer alacak.

Naughty Dog’da Uncharted 4: A Thief’s End’in yardımcı oyun tasarımcısı olarak görev alan Anthony Newman, bir video aracılığı ile birlikte Uncharted 4: A Thief’s End hakkında birçok yeni bilgi paylaştı. 14 Temmuz 2015 tarihinde PlayStation Store üzerinde ortaya çıkan “Conversations with Creators and Wil Wheaton” başlıklı bir videoda konuşan Anthony Newman, oyunun grafiklerinin bir ileri seviyeye taşındığını ve gerçek zamanlı sinematik sahnelerin bulunacağını belirtti.

iih8xQe

Anthony Newman konuştuğu videoda yeni bir teknolojiye sahip konsolda çalışmanın avantajlarından bahsetti. PlayStation 4’ün getirdiği olanaklar ile birlikte Uncharted 4: A Thief’s End üzerinde daha zengin görselliğe sahip olacaklarını belirten Anthony Newman, oynanış bölümleri ile sinematik sahneler arasında hiçbir şekilde grafiksel fark olmayacağını da belirtti. Yani sinematik sahneleri izledikten sonra, oynanışa geçtiğimizde herhangi bir grafiksel farklılık görmeyeceğiz. Bu şekilde oyunu daha akıcı oynayabileceğiz.

Uncharted 4: A Thief’s End’i oldukça akıcı bir şekilde bizlere sunmak isteyen Naughty Dog, bu oyun ile PlayStation 4’ün gücünü tüm oyunculara göstereceklerini belirtirken Bruce Straley bizlere başka bir bilgi daha verdi. Oyunun E3 2015 demosunda gördüğümüz araba sahnelerinin çok daha geniş çaplısını oyunun ilerleyen bölümlerinde yaşayabileceğiz. Tabii ki oyunun kahramanı olan Nathan ise tüm bu olaylar boyunca 850’den fazla yüz ifadesi içerisine girebilecek. Hatırlarsanız bu sayı bir önceki oyunda 150 ile sınırlı kalmıştı.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.