Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 12.09.2017

Uncharted 4: A Thief’s End‘in satışa sunulan sürümü, Amy Hennig‘in projede olduğu halinden biraz daha değişik. En azından, Kotaku ekibinden Jason Schrier‘in Blood, Sweat and Pixels: The Triumphant, Turbulent Stories Behind How Video Games Are Made isimli kitabında yer alan bilgilere göre, durum böyle. Jason Schrier tarafından yazılmış olan kitaba göre, Uncharted 4: A Thief’s End içerisinde de boy gösteren Nathan Drake, oyunun ilk yarısında, sadece yumrukları ile hikayede ilerliyor.

Uncharted 4: A Thief's End oyunundan çıkarılmış özellikler ortaya çıktı

Bir başka Uncharted 4: A Thief’s End içerisinden çıkarılmış özellik de, kayalıkların duvarlarına ateş edilerek delikler açmayı barındırıyor. Tersine, oyunun satışa sunulan sürümünde, bu özelliğin yerini tırmanma aletleri aldı. Amy Hennig‘in ekibi oyun içerisinde, Drake ve ekibi bir eseri çalarken karakter değiştirmek gibi bir özelliği de denedi. Ayrıca Drake ve Elena, bu eseri çalmaya giderken dans ediyor ve oyuncuları, müzik eşliğinde tuşlara basacakları bir etkinliğe çekiyordu.

Aslında, sunulacak olan Uncharted 4: A Thief’s End, bizlere sunulan yapım değildi.

Sadece oynanış değil, aynı zamanda hikayede de farklılıklar mevcuttu. Drake’in kardeşi Sam‘in ana karakter olduğu bir yapımdan bahsediyoruz. The Last of Us üzerinde çalışmış olan Neil Druckmann ve Bruce Straley, Uncharted 4: A Thief’s End‘in kontrolünü tamamen ellerine alınca, milyonlarca dolarlık yatırım da boşa gitmiş oldu. Oyun hakkında daha fazla bilgi almak isteyen takipçilerimiz için, Jason Schrier‘in Blood, Sweat and Pixels: The Triumphant, Turbulent Stories Behind How Video Games Are Made kitabına göz gezdirmelerini öneriyoruz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.