Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 14.09.2018

Bildiğiniz üzere EA Sports ekibi FIFA 19 demo sürümünü paylaştı. İnsanlar da bu fırsattan faydalanarak hemen oyunu oynamaya başladılar bile. Bu haberimizde de sizlere FIFA 19’in nasıl göründüğünü göstereceğiz. Zira, hemen aşağıda bulunan galerimizdeki görseller, Ultra grafik ayarları seçeneğinde. Ayrıca, 4K çözünürlüğe sahip olduklarını da belirtmekte fayda var. Siz, aşağıdaki FIFA 19 4K galerimize bakarken, biz de bir yandan oyun ve performansı hakkında yapılan yorumlardan bahsedelim.

FIFA 19 4K görüntüleri fazlasıyla güzel görünüyor

Yukarıda paylaşmış olduğumuz FIFA 19 4K görüntülerini çeken sistemde AMD Radeon RX Vega 64 bulunuyordu. Ayrıca, görsellerde MSI Afterburner istatistikleri de bulunuyor. Bu sayede AMD Radeon RX Vega 64 model ekran kartının, Ultra ayarlarda FIFA 19 4K ile nasıl bir performans sağladığını da görebilirsiniz. Frostbite 3 oyun motorunun gücünü buram buram hissettiğimiz görsellerde, AMD Radeon RX Vega 64 ekran kartının 100 FPS’i geçtiğini görmek mümkün. 

FIFA 19 hakkında yapılan yorumlara göre oyun, PES 2019 kadar doğru hissettirmiyor. Oyuncu animasyonlarının akıcı olmadığı söyleniyor. Sadece bu kadar da değil, aynı zamanda FIFA 19 içerisindeki oyuncu hareketlerinin ağırlıksız ve gerçekçi olmadığı da söyleniyor. Fakat görsellere baktığımızda gerçekten muhteşem sahneler ile karşılaşıyoruz. FIFA 19 4K görsellerinden etkilenen oyuncular için 28 Eylül 2018 çıkış tarihine sahip olan oyuna kavuşmamız için geriye çok az zaman kaldığını da belirtebiliriz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.