Menü
https://leadergamer.com.tr/mafia-2den-physx-videosu/
27 Mayıs 2010 20:02

UFC® UNDİSPUTED 2010 Satışta

Milyonlar Satan Spor Serisi, Yepyeni Online Dövüş Kampı Özelliği De Dahil Olmak Üzere Şimdiye Kadar Yapılmış En Gerçekçi MMA Deneyimini Sanal Ringlere Taşıyor THQ Inc. […]


Milyonlar Satan Spor Serisi, Yepyeni Online Dövüş Kampı Özelliği De Dahil Olmak Üzere Şimdiye Kadar Yapılmış En Gerçekçi MMA Deneyimini Sanal Ringlere Taşıyor

THQ Inc. (NASDAQ: THQI) ve Zuffa, LLC bugün UFC® Undisputed 2010’un piyasaya çıktığını duyurdu; dünyanın önde gelen karışık yakın dövüş sanatları (MMA) organizasyonu olan Ultimate Fighting Championship®’i konu alan ve büyük merakla beklenen spor oyunu serisi geri dönüyor. UFC Undisputed 2010 dünyanın en yetenekli karışık dövüş sporcularından oluşan 100’ün üzerinde karakteri, benzersiz dövüş mekaniklerini, detaylı bir Kariyer modunu ve yeni online özellikleri içererek bugüne kadar yapılmış en otantik ve geniş UFC video oyun deneyimini sunmayı vaat ediyor. UFC Undisputed 2010 “T” (Genç) ile derecelendirilmiştir ve tavsiye edilen perakende fiyat olan 59.99$’dan Microsoft Xbox 360® video oyun ve eğlence sistemi ve PlayStation®3 bilgisayar eğlence sistemi için perakende mağazalarda satışa sunulmuştur. Oyun Eylül ayında ise PSP® (PlayStation®Portable) sistemi için piyasada olacaktır.

UFC Undisputed 2010 rakipsiz dövüş sistemi, çeşitli oyun modları ve yepyeni online dövüş kamp özelliği de dahil olmak üzere bir çok yeni özelliği ile spor oyunlarının çıtasını yükseltiyor,” diyor Core Games, THQ İdari Başkan Yardımcısı Danny Bilson.  “Online dövüş kampı dövüş ve spor oyunu türü için büyük bir online gelişimi temsil ediyor; oyuncuların bir yandan MMA yeteneklerini geliştirmelerini sağlarken, diğer yandan ekip halinde gelişmeye de yoğunlaşıyor.”

UFC Undisputed 2010 bu yıl oynayacağınız en iyi spor oyunu, diğer dövüş oyunlarını kesinlikle gölgede bırakacak,” diyor UFC başkanı Dana White. “UFC, dünyanın en önemli MMA organizasyonu ve UFC Undisputed 2010 sanal Octagon ringinde UFC’nin gerçekçiliğini ve heyecanını yansıtabilecek tek video oyunu.”

UFC Undisputed 2010, önde gelen oyun basınlarından son derece başarılı eleştiriler almaya devam ediyor:

“Bu inanılmaz devam oyunuyla MMA sporu bir kez daha görkemini gösteriyor.”

  • GamePro (US), 5 üzerinden 5

Her yönüyle bir canavar.

  • Official PlayStation Magazine (UK), 10 üzerinden 9

…zaten mükemmel olan bir serinin daha da evrim geçirmiş hali.

  • GameArena.com (AUS), 9.5

UFC Undisputed 2010 Online Erişimi Hakkında

UFC Undisputed 2010’da bulunan online dövüş kampı özelliği spor ve dövüş oyunları türüne daha önce görülmemiş bir oyun dinamiği ekliyor; oyuncular aynı savaş oyunlarındaki klanlar veya devasa online oyunlardaki loncalar gibi 40 kişiye kadar kamplar oluşturabilecekler. Bu özellik ile oyuncular takım halinde dövüşmek, antrenman yapmak ve kendilerini geliştirmek üzere bir araya gelebilecekler. Bu özellik zengin online deneyim sunmanın yanı sıra oyundaki MMA kültürünü de geliştiriyor; gerçek hayattaki dövüş kampları ve antrenman rejimleri dövüşçülerin Octagon içindeki hazırlık ve başarılarında hayati rol oynamaktadır. Ayrıca oyuncular community.ufcundisputed.com adresindeki UFC Undisputed 2010 sayfası yoluyla diledikleri yerden kamplarını yönetebilecekler. Gösteri Modu da UFC Undisputed 2010 ile geri dönüyor ve dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların online olarak birbirlerine karşı dövüşmelerini sağlıyor.

UFC Undisputed 2010’un online özelliklerine oyunla birlikte gelen sayısal şifre sayesinde erişebilecekler. Oyununu ikinci el alan kullanıcılar, bu şifreleri 400 Microsoft Puanı karşılığında Microsoft Xbox 360® video oyun ve eğlence sistemi için Xbox LIVE® Marketplace üzerinden ve 5$ karşılığında PlayStation®Network üzerinden de satın alabilecekler.  Online kullanım için şifre satın almayla ilgili bilgileri community.ufcundisputed.com adresinden alabilirsiniz.

About UFC Undisputed 2010

UFC Undisputed 2010, Ultimate Fighting Championship aksiyonunu, heyecan ve prestijini yansıtan tek MMA video oyunudur. Oyuncular her biri fotorealistik biçimde oyuna aktarılmış 100’ün üzerinde UFC dövüşçüsü içeren eşsiz bir kadroyla karşı karşıya olacaklar. Yeni vuruşlar, geçişler, kafes pozisyonları ile oyuncular Octagon kontrolünü daha gerçekçi biçimde sağlayacak ve tarzlarını ringe yansıtabilecekler. UFC Undisputed 2010 ayrıca oyunculara dövüş kampları oluşturup aynı gerçek hayattaki UFC dövüşçüleri gibi antrenman yapma ve sanal UFC dünyasındaki diğer kamplara meydan okuma imkanı da sunuyor. Geniş Kariyer Moduna ek olarak UFC Undisputed 2010 üç yeni oyun modu da içeriyor: Unvan Modu, Unvan Koruma Modu ve Turnuva Modu. UFC Undisputed 2010 hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.ufcundisputed.com ve www.thq.com adreslerini ziyaret edin.

Aral Basın Bülteni

Gökhan GIRGIN Editör