Üçüncü Şahıs Call of Duty Projesi İptal!

Üçüncü Şahıs Call of Duty Projesi İptal!

Sledgehammer Games patronu Glen Schofield, bir buçuk sene kadar bir süre önce gündemde olan üçüncü şahıs Call of Duty oyunları projesini muhtemelen rafa kaldıracaklarını belirtti. Oh be.

Call of Duty yapımcı ekibi Infinity Ward’ın başlarındaki Jason West ve Vince Zampella ile yollarını aqyırıp yeniden düzenlendiği gün bahsedilen proje (Mart 2010) asla resmi olarak açıklanmamıştı.

Yaptıkları işi beğendiklerini belirten Schofield, buna rağmen MW3’ten sonraki projelerinde IW ile çalışmayacaklarını belirtti. Çok büyük bir proje olan Modern Warfare 3 için her iki firmanın da ayrıca adam aldıklarını söyleyerek, artık her iki firma da 100’ün üstünde sayıya ulaştığı için birbirlerine gerek duymadıklarını belirtti.

Schofield’ın söylediği diğer şey de oldukça ilginç: IW ile yollarının ayrılmasına rağmen yine de Call of Duty ile devam etmek istediğini belirtti. Acaba Treyarch sahneden çekiliyor mu, ya da artık iki yılda üç CoD göreceğiz?

Yorumlar (5)

Bir Cevap Yazın

 1. Shadlerss dedi ki:

  Oh be derken?

 2. Zeki Doruk Erden dedi ki:

  Bana göre çok gereksiz bir fikirdi. TPS modunun çok başarılı olmayacağını MW2’deki çoklu oyuncu modlarında görmüştük zaten.

 3. Shadlerss dedi ki:

  Ah ben daha yeni anladım olayı, 3. şahıs nedir yaa tps yazsaydın anlardım daha kolaylıkla :D

 4. FreeStyle dedi ki:

  Iw zaten bence bu işi ayakta tutuyor.Iw de gidip bf nin yeni serisinin yapımına yardımcı olursa oyun satmaz bile zaten.

 5. Zeki Doruk Erden dedi ki:

  @Shadlerss

  TPS’nin Türkçe’de kullanımı zaten Üçüncü Şahıs Nişancı. :)